gen. Szrama - 2011-04-24 12:59:03

Witaj na Forum "Rycerze y Kupcy". Aby w pełni móc korzystać z jego zasobów powinieneś się zarejestrować. Zaraz po rejestracji warto przedstawić się w "Dzielnicy mieszkalnej", zakładając własny temat. Forum najlepiej przeglądać w rozdzielczości minimum 1024 punkty szerokości.

1. Forum "Rycerze y Kupcy" jest forum publicznym, każdy może się na nim zarejestrować, bez względu na narodowość, rasę lub wyznanie. Jednakże jedynym językiem, w jakim dopuszczane są rozmowy jest język polski.
a. Zachęcamy do stosowania zasad poprawnej polszczyzny.
b. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczane na forum. Odpowiedzialność za wygłaszane słowa ponoszą ich autorzy (w tym wypadku autorzy postów).

2. Moderatorzy forum są zobowiązani do wyłapywania i kasowania przejawów wzajemnej agresji pomiędzy użytkownikami. Nieefektywność wiąże się z utratą uprawnień moderatora.

3. Wszystkich użytkowników obowiązują zasady przyzwoitego zachowania. Jeśli użytkownik ma problem ze zdefiniowaniem "przyzwoitego zachowania" prosimy spytać wujka Googla.

4. Za nieprzestrzeganie regulaminu naturalnie grożą konsekwencje. Decyzje Administracji są w tej sprawie zawsze ostateczne.

Zapraszamy do korzystania z forum!

sms graficzny poziomy www.wpieprz.pun.pl bmw e36 tył kiedy wymienic piaste co można dostać na urodziny opole lubelskie zk