Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#16 2012-07-27 23:58:39

 Samotna

Właśnie zaczął

37156809
Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 43
Punktów :   
Armia w W40: Blood Angels

Re: Znalezione na YouTube

Podpisuje się obiema łapkami początek przygody z każdym hobby, kiedy jest tyle nieodkrytych przestrzeni to najlepsze chwile. Pamiętam jak się czułam, jak wygrałam na allegro pierwszego bohatera kilka lat temu albo jak pierwszy raz grałam sesje w młotka.


I'm the snow on your lips

Offline

#17 2012-07-28 00:14:46

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Znalezione na YouTube

Już myślałem że się na forum nic nie dzieje, a tu taki ciekawy temat

Armia ładnie się prezentuje, ale Worthy Painting to profesjonalne studio malarskie więc wstyd by było gdyby się należycie nie prezentowała. Co do wielkości armii, to sprawa jest taka że, jeśli chcesz mieć możliwość elastycznego kreowania rozpisek to zazwyczaj masz sporo więcej modeli niż na te 2400pkt, więc myślę że ludzie przeciętnie tak 3000-4000 punktów mają, a jak już mają tyle to co im szkodzi dokupić jakieś modele do kolekcji, bo ładnie wyglądają i tak nagle się okazuje że nie bardzo jest gdzie trzymać te modele

Chciałbym też wyraźnie powiedzieć że jak się kocha takie hobby to i po dwudziestu latach ma się radochę, ja w każdym razie mam chociaż nie mogę sobie przypomnieć kiedy zacząłem, ale na pewno wcześniej niż 15 lat temu. Tutaj przypomina mi się anegdota związana z lokalnym, nieistniejącym już zresztą, sklepem "Fantasy". Było to sporo czasu temu, do sklepu weszła kobieta z chłopakiem w wieku ok. 14 lat, chłopak od razu zaczął się interesować kartami, figurkami itp, natomiast kobieta wdała się w krótką konwersację z właścicielem i w trakcie tej rozmowy pada pytanie "Czy to hobby to długo trzyma ?" po czym robi szybki przegląd bywalców sklepu i widzi naszego kolegę, z brodą, w okularach, wyglądającego poważnie, w dodatku siedzącego w kurtce (bo zima była, a ogrzewanie słabe) który z nabożnym skupieniem przygląda się kartom trzymanym w ręce (grali akurat w Legend of Five Rings). Właściciel sklepu nie zdążył nic powiedzieć, bo pani wyrwało się :"Ach, widzę że niepotrzebnie zapytałam"

Offline

#18 2012-07-28 10:14:25

Lord filip

Bryluje cudzymi modelami

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Znalezione na YouTube

tak, cała piękna prawda.


Tyranid_hive_brood_by_LordHannu.jpg

Offline

#19 2012-08-02 21:16:25

 jacob

Hehe, zaczynam

Skąd: Chwalim
Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 17
Punktów :   
Armia w WFB: Orki i Gobliny
Armia w LOTR: Gobliny

Re: Znalezione na YouTube

Yamcha-niewiedziałem że tak zmasakrowane wigurki wyrzucasz myślałem że całe a i jeszcze coś ja jestem z pod zielonej góry a dokładnie 46 KM najbliższe turnieje odbywają sie w Gorzowie w Świebodzinie i w Wrocławiu nie mam takiego dostepu jak ty także ci zazdroszcze a jeśli chodzi o hobby to mój wujek wędkarskie ma hobby i siedzi w tym o dzięcinstwa a ma 60 pare lat

Offline

#20 2012-08-02 21:56:20

Lord filip

Bryluje cudzymi modelami

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Znalezione na YouTube

Ja też wędkuję od dzieciństwa:D


Tyranid_hive_brood_by_LordHannu.jpg

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldebb.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl