Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#16 2013-06-03 23:54:38

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Crane napisał:

siwy2150 napisał:

Już wiem co wezmę http://www.mgla.pl/index.php?p=14&&id_p=2661 +   http://www.mgla.pl/index.php?p=14&&id_p=2609 Ale dopiero jak wezme wypłate czyli po 10 poczekasz prawda?

Ja tam mogę czekać, ale Maro chyba się jara jak flota Stannisa w Czarnym Nurcie więc pewnie woli mieć szybciej, w każdym razie wiem że jeszcze Wojtek i Miksan coś chcieli, a nie wiem czy oni właśnie nie po 10 będą robić zamówienie. Maro i tak ma chyba zamówienie w okolicach darmowej przesyłki, jak coś to się wrzuci razem z zamówieniem od Zuzoslava i na pewno 300zł się przekroczy, a w razie czego jak będę miał fundusze to Ci zamówię te fanty, a kasę oddasz mi po 10. We wtorek jeszcze dopracujemy szczegóły.

jak byś zamówił i znalazł fundusze to na bank oddał bym po 10 albo tak jak piszesz razem z Zuzosławem, ponieważ nie bedzie mnie na spotkaniu dajcie znać jak wygląda sprawa


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#17 2013-06-04 00:05:25

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

To że się jaram to jedno... ale czy będę chciał coś zamawiać tak, już-natychmiast to to nie jest tak do końca powiedziane.
Na razie się jeszcze zastanawiam. Jak co to dam znać jutro.


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#18 2013-06-05 10:49:59

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Nie wiem w końcu czy coś ustaliliśmy wczoraj ale wygląda na to że możemy się jeszcze chyba wstrzymać z zamówieniem z Mgły do przyszłego tygodnia, więc spokojnie Siwy się załapiesz.

Ninja Edit
Właśnie zauważyłem że dotarł towar do Mgły, więc pewnie wszelkie uzupełnienia będą już dziś widoczne, nie wiem co chcieli zamówić Wojtek i Miksan, ale policzyłem że to co mam ja, Zuzu i Siwy kwalifikuje się już na darmową przesyłkę.

Offline

#19 2013-06-05 15:56:59

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

ja też bym się jeszcze chciał podczepić pod zamówienie   Blessing of Vengence, Reclaimer i Vassal Mechanik.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#20 2013-06-05 17:24:32

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Ehhh, zniszczyliście moje marzenia o RoS-ie myślałem że wolniej będzie rozbudowywać te armie, a tu już widzę że chyba co najmniej w 35 punktów celujecie.

Dobra trzeba by to jakoś skoordynować, mogę to zamówić w jutro lub w piątek żeby najpóźniej we wtorek figurki dotarły, ale będę też potrzebował w miarę szybko kasę, kto będzie mógł przelać to podam numer konta, kto woli gotówką to jakoś się może zgadamy w Bardzie. Siwy2150 ureguluje należność za swoje zakupy, w przyszłym tygodniu.

Offline

#21 2013-06-05 19:27:27

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Ja bym jutro dał znać co i jak (czekam jeszcze na potwierdzenie od gościa, któremu wysyłałem zamówienie żeby potwierdził że z paczką wszystko ok... uroki sprzedaży przez Allegro). Takie pytanko: Jak wygląda sprawa z walką armi 28pkt na 35? Czy przeciwnik ma w tedy dużą przewagę i nie ma szans, żebym takie coś wygrał?

I jeszcze takie małe pytanie o Agonizer'a u skorne'a: Jeśli Agonizer ma zasadę fury bank i oddam mu z warlocka wszystkie punkty furii. To w przypadku kiedy mam dużo bestii, mogę ściągnąć z nich furię, która bez Agonizera nie zmieściłaby mi się w limicie Warlocka?

Ostatnio edytowany przez Maro (2013-06-05 19:30:10)


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#22 2013-06-06 14:16:52

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Musiałem rozbić zamówienie, bo się finansowo nie wyrobiłem. W pierwszym rzucie są figurki dla Miksana, Zuzoslava i Andrew-a (przy czym na razie bez Blessing of Vengance), ten towar powinien dotrzeć najpóźniej w poniedziałek. Sprawa więc jest taka jak bardzo szybko będzie potrzebna reszta, ja mogę poczekać do przyszłego tygodnia, Siwy też, nie wiem jak Andrew i nie wiem czy w końcu Wojtek będzie chciał się do naszego zamówienia podpiąć ?

Tak przy okazji ktoś wspominał o templatach, w razie czego są na Mgle za 33zł.

Offline

#23 2013-06-06 23:05:27

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Ja swojego Skorne'a zamawiam jutro, mam nadzieję że na wtorek będę już mógł przyjść pograć.


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#24 2013-06-07 22:26:29

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Tak jakoś się złożyło że wszystkie figurki będą już jutro po południu, nie wiem Siwy jak będziesz chciał odebrać swoje zamówienie więc jak coś to daj znać jak by Ci było najwygodniej (we wtorek na spotkaniu, w Bardzie, u mnie w sklepie czy może od Andrzeja, co i tak sprowadza się prawie do Barda )

Offline

#25 2013-06-08 08:37:57

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

No bard to dobre meiejsce. Oczywiście żeby mi podrzucić fiksy. Wybieram się już tam od bardzo dłuższego czasu a teraz mam już dodatkowy powód Podaj nr konta i wyliczenie dokładne to Przeleje ci kase


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#26 2013-06-08 13:41:09

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

siwy2150 napisał:

No bard to dobre meiejsce. Oczywiście żeby mi podrzucić fiksy.

Poszła PM-ka w tej sprawie.

Z innej beczki nie wiem kto będzie na turnieju na Twierdzy, ale może znalazłby się jakiś zawodnik zapasowy, figurki jakieś w razie czego by się znalazły. Tak podpytuje na wypadek gdyby było nas nieparzyście, nie ukrywam że chciałbym zagrać, ale w razie czego wolę nie grać niż żeby był BYE.

Offline

#27 2013-06-08 15:08:39

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

@UP, zawsze można pograć free for all. Epicka bitwa armii po 25 pkt na trzy osoby lub więcej.


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#28 2013-06-30 23:33:27

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Pewnie zobaczymy się we wtorek, ale tak uprzedzam wcześniej, być może za jakiś tydzień może dwa pójdzie kolejne zamówienie do Mgły - o ile przyjdzie UA do Striderów dla Zuzoslava, bo mi się do Skinwalkerów nie śpieszy. Ktoś będzie na coś chętny tak w razie czego ? Jak coś jest "na zamówienie" to lepiej dać mi znać teraz, wrzucę na listę życzeń i jak przyjdzie to będzie odłożone, bo ze sklepu to czasami lubi towar znikać

Offline

#29 2013-07-01 16:19:15

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Ja będę chętny na Holy Zealots + Monolith Bearer do PoM  162.60 ,ale spoko mi też się nie spieszy;) Nie wiem jak z farbkami bo chyba będę też chciał jakieś ze 2 czerwone ale o tym jakoś później pomyślę.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#30 2013-08-21 16:08:17

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Różności do obgadanie, zamówienia, ustawki i takie tam

Przyszła dziś nowa dostawa do Mgły niestety nie dotarło nic grubszego dla mnie, więc tradycyjnie zbieram chętnych na jakieś większe zamówienie. Jak na razie jest w końcu UA do Striderów dla Zuzoslava, jest też ten nieszczęsny Monolith Bearer dla Andrewa (nieszczęsny bo nie załapał się na poprzednie zamówienie) - jest to jakieś 80zł więc do 300zł dosyć dużo brakuje, więc jak ktoś byłby chętny na coś z Mgły to mogę skoordynować jakieś zamówienie i wtedy koszt przesyłki do podziału lub jak zamówienie przekroczy magiczne 300zł to kosztów nie będzie.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogamedodatki.pun.pl www.radzymincentrumpark.pun.pl www.pndc.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl www.liveofshinobi.pun.pl