Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2012-10-29 00:00:32

colonel qfasinsky

Hehe, zaczynam

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 23
Punktów :   
Armia w W40: ChSM

White Dwarf

Zakładam temat, co by podzielić się z Wami zawartością miesięcznika Gamws Workshop - "White Dwarf". Umieszczone tutaj skany są kopiami posiadanych przeze mnie egzemplarzy czasopisma, więc mogę dzielić się z współforumowiczami tymi treściami - pamiętajcie tylko, żeby po upływie 24 godzin skasować plik z dysku twardego, inaczej popełnicie grzech piractwa:).

http://82855.file4u.pl/download/3346694 … noludki.7z

Październikowy nr "Białego Krasnoluda", a jednocześnie pierwszy po tuningu wizualnym miesięcznika. Czego nie widać w pdf-ie, to zmiana formatu (na takie "trochę mniejsze A4"), wybiórczy laminat na okładce - Demon Engine pokryty lakierem prezentuje się kozacko na tle matowego backgrounda, a także zdecydowane zwiększenie objętości miesięcznika (z 134 stron do 160). A w środku? Równie wiele zmian. Przetasowania w redakcji, nowe działy. Poza standardowymi kilkudziesięcioma stronami marketingowej nagonki (nowe produkty GW, CF, FW, i BL) dostaliśmy dwa treściwe (i lepiej niż w poprzednim numerze opisane, a do tego bogato opatrzone zdjęciami) battle reporty (w sumie to jeden, drugi to nowość - dyskusja dwóch graczy nad wadami i korzyściami swoich armii, poparty praktycznym sprawdzianem ich możliwości), nowe, ciekawsze "Armies on Parade" ze Skavenami, reportaże z wydawnictwa i studia projektowego, razem ze szkicami konceptualnymi dla nowych release'ów GW, plus tekst o Herezji Horusa jako o potężnym się projekcie, który od jednokolumnowej notatki w podręczniku do Rouge Tradera rozwinął się do serii kilkudziesięciu książek i niezliczonych tekstów w codexach, White Dwarfach i publikacjach okołotematycznych. Jest co czytać, jest co oglądać (masa świetnych zdjęć). Do numeru dorzucono jeszcze plakat promujący nową książkę z cyklu "Horus Heresy", którego już wam nie zeskanowałem, muahmuahmuah. Ogólnie nowy kształt WD mi się podoba. A Wam?

W przyszłości wrzucę tutaj jeszcze klika skanów posiadanych przeze mnie numerów WD, jakby ktoś miał coś czym chciałby się podzielić, zapraszam do umieszczania linków:).

Offline

#2 2012-10-29 00:27:56

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: White Dwarf

No nie wiem czy to przejdzie

Wygląda teraz jak pisemko dla Panów

Ostatnio edytowany przez Spooky (2012-10-29 00:31:57)


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

#3 2012-10-29 00:42:30

colonel qfasinsky

Hehe, zaczynam

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 23
Punktów :   
Armia w W40: ChSM

Re: White Dwarf

Hahaha:D, dobre porównanie, w środku jest teraz rozkładówka z Maulerfiendem i Forgefiendem, więc to zależy kto ma jaki fetysz:D.

Offline

#4 2012-10-31 10:19:48

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: White Dwarf

Tak jeszcze dołącz Sex-Telefon do Sióstr Bitwy albo na rozkładówkę taką


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radzymincentrumpark.pun.pl www.filozofiauo.pun.pl www.liveofshinobi.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.avilla.pun.pl