Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2012-12-03 13:18:10

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Zmiana podpisu działu HE

Niniejszym zwracam się z uprzejmą prośbą do szanownych moderatorów/administratorów naszego forum o zmianę krzywdzącego opisu naszego (HE) działu.
Zapewne fakt iż modami/adminami są odpowiednio DF, DE i SK? nie pozwolił im na wymyślenie opisu który lepiej oddawałby odwagę, męstwo i szereg innych zalet Elfów Wysokiego Rodu.
W związku z powyższym jako 50% aktywnych graczy HE w naszym klubie pozwalam sobie zaproponować poniższe opisy:

1. Wysoko, zdecydowanie wyżej niż krasnoludzkie kurdu..
albo
2. HE pany DF/DE ... nie pany
lub też
3 HE Over the top / ponad wszystko



z propozycji bardziej serio:
High Elves, High magic po prostu High Life

Proszę o wypowiedź pozostałych 50% w tym temacie, a admina/moda odpowiednią zmianę.

Z (haj) elfim pozdrowieniem High Five


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#2 2012-12-05 14:58:34

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Zmiana podpisu działu HE

Aż to proszę bardzo połowa naszej społeczności białych fircyków stara się wywyższyć ponad innych gnojonych

A ja tutaj chciałbym przypomnieć niektóre sytuacje w stylu napaść na naszą karawanę kupiecką które spokojnie podróżowała. Pewną wojnę o Brodę rozpoczętą przez waszmościów...
Odwaga, męstwo,inne zalety????
A arogancja, wywyższanie się oraz pogarda dla inny ras to cooooo??
Ja nie wiem nie wiem... ciężka sprawa z tym wszystkim będzie...

Może jeszcze jakieś propozycje? No i może łaskawie druga połowa waszej społeczności by się wyraziła??
Zmienimy

Offline

#3 2012-12-05 15:10:01

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Zmiana podpisu działu HE

@Cobalt
temat i pretensje są najdelikatniej mówiąc z .... nie potrzebne. a opis pod działem może być tylko gorszy bo ten co jest jest nawed spoko
Ja jako bardzo aktywny przedstawiciel tego forum uważam że twoje propozycje są nie do przyjęcia i wnioskuje o odrzucenie wniosku

propozycji nie dam bo narazie jedyna jaka się nasuwa będzie nie dopuszczona przez cenzurę


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#4 2012-12-05 15:19:54

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: Zmiana podpisu działu HE

@Siwy Się tu proszę nie mieszać do spraw cywilizowanych ras
Wolnoć Tomku w swoim... dziale.

@ Bru Danke dobry czło... znaczy Krasnoludzie.

Ostatnio edytowany przez Cobalt (2012-12-05 15:20:56)


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#5 2012-12-05 15:31:41

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Zmiana podpisu działu HE

Na razie wpis masz taki a możliwe ze będzie przeprowadzone głosowanie forumowe które udowodni wam wysockie elfiaki jak bardzo jesteście lubiane hehehe

Offline

#6 2012-12-05 16:34:33

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Zmiana podpisu działu HE

taaak głosowanie


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#7 2012-12-05 16:59:47

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Zmiana podpisu działu HE

I tłum wiwatuje:
- Na stos na stos!! Chrupiące uszy są dobre! A chrupiące długie uszy lepsze!! Na stos!!
Nagle rozlegają się trzy głośne uderzenia młotem o tarcze.
- Spokój hałastra!! Niech no powiedzą długouche co maja na swoją obronę. Niech się wykażą. Ino nie pięknymi słówkami mi tu! Krótko i z sensem!!
Stary sędziwy krasnolud zasiadł za ławą i podniósł kufel z piwem. Nagle nie wiadomo skąd przy drugiej ławie stojącej prostopadle do ławy Długobrodego przysiadło 12 różnych istot. Pierwsze miejsce zajmował mały goblin, obecne doskonale ukazujący braki w uzębieniu i higienie. Mimo iż nie wyglądał na starego miał siwe a może po prostu jasne resztki włosów i bardzo denerwujący głosik:
- Głosujmy głosujmy! Gork zmiażdży!
Obok niego wystawał ino ogon jakiś taki bez włosów, po chwili szczura głowa pojawiła się nad ławą, w jednej łapie trzymał jakiś śmieć, który najpewniej równocześnie przeżuwał, w drugiej w swój ogon w tym momencie lekko czerwonawy najpewniej nieprzydepnięty przez kogoś innego. Najbardziej dziwiły okulary które nosił... powodowały ze wyglądał nieco ... mądrzej... chyba...
Z pewna dozą obrzydzenia, niesmaku i lekką nienawiścią zasiadła obok niego leśna elfka. Obrana w trochę ciemniejsze szaty ale dalej zielone, z długimi ciemnymi włosami. Wyciągnęła pergamin i zaczęła coś notować.
Do tej pory zastanawiam się jako skryba który to wszystko notował jakim cudem elf o hebanowej skórze miał na twarzy czerwony ślad po ręce. Najpewniej miało to jakiś związek z delikatnym strachem jaki można było zauważyć w jego oczach kiedy spoglądał na leśną elfkę. Coś mnie tu mówi że próbował siąść chyba obok niej... mroczny elf obok leśnego... Ci mroczni to chyba mają w sobie coś z masochisty...
Ale do niego jeszcze wrócimy gdyż obok rzeczonej elfki która właśnie wyciągała okulary siadł nader przystojny rycerz imperialny... nawet na obrady przyszedł w zbroi... lśniąca, wypucowana i ogromna. Tak samo jak i jej właściciel oraz jego puleks (jeśli źle napisałem sorrcia) oparty o ławę. Nie minął moment kiedy rozmowa między nimi biegła już swoimi torami i to nawet nie w pobliżu tematu obrad.
Obok puleksa ustawiony został wielki młot bojowy wraz z tarczą. Klanowy herb który ja zdobił był jednym z najwspanialszych dowodów biegłości krasnoludów w rzemiośle. Sam krasnolud zasiadł obok rycerza. Niby to jeden z tych którzy będą w pełni przeciwni jakimkolwiek prawom przyznanym wysokim elfom... ale tu chyba coś w deseń demokracji ma działać...
Można by się zastanowić dlaczego obok niego zasiadła od razu leśna elfka... wyglądało to po trochu jakby przyszli razem... ale przecież te rasy... Nie nie nie. Nie wnikajmy. Mimo iż dzieckiem na ręku dalej zachwycała swoja urodą i uśmiechem. Przecież te elfy wszystkie takie gładkie... ehhh natura... chwila moment... czy to dziecko ma brodę??!!
- Uprasza się aby zszedł pan z dysku i zajął miejsce na ławie... - rozmyślanie przerwał głos Długobrodego - Nie... nie będziesz latał podczas obrad.
W drugiej ławie za goblinem zasiadł ze zbolałą miną jakiś mroczny czarodziej. Przez chwilę coś mamrotał pod nosem, nie bogowie przeklną mój czuły słuch... toż to brzmiało gorzej niż sama śmierć... Symbol Tzeentcha na szatach przez chwilę zwrócił uwagę wszystkich obecnych, toż to... czarodziej chaosu??!! Na obradach?
- Spokój rzekłem!! - ponownie zapanowała cisza, kiedy sędziwy krasnolud ukazał swoje niezadowolenie z poruszenia jakie wywołało pojawienie się maga chaosu - Obrady dotyczą wszystkich!
Komentarz jak najbardziej odpowiedni gdyby nie kolejne postacie z ławy przysięgłych...
Mroczno elficki lord zsiadający z pegaza, kolejny stojący przy rydwanie oraz trzeci najmłodszy i chyba najbardziej ambitny z wielkim mieczem egzekutorów przy pasie. Przez chwile stali tak na widoku. Każdy w czarnej, błyszczącej zbroi. Każdy z wysoko podniesioną głową. Pełni dostojności i wrogości. To już była trochę przesada. Nikt nic nie mówił. Tłum milczał czekając na reakcje sądu. Nic, cisza, tylko ciche pykanie fajki krasnoluda.
Mroczne wieki chyba nastały... mroczne?
Orczyca która wkroczyła za nimi potężnym krokiem zasiadła od razu obok mrocznego lorda który przybył za pomocą rydwanu. W rękach trzymała jakieś czerwone niczym pomidor stworzenie. Co chwilę uśmiechała się do niego i czymś karmiła z torby. To było ciężkie do pojęcia ale chyba równie często uśmiechała się do elfa przy którym zajęła miejsce...
Jakby tego było mało na sale wkroczył powolnym, sypiącym się krokiem jakiś... wampir? jakiś nieumarły. Diabelsko wysoki, blady i powolny. A w ręce trzymał banana... CO?
Co to jest jakiś karnawał? nieumarły z bananem??!! Musiało mi się przewidzieć, muszę to wykreślić... to nie może być... a srał to pies, gorzej nie będzie...
Ta oto lekko sypiąca się postać zajęła ostatnie z dwunastu miejsc...

Offline

#8 2012-12-05 18:06:10

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Zmiana podpisu działu HE

czekaj, czekaj goblin zasiadł koło pokurcza? oj Bru za bujną masz tą wyobraźnie


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#9 2012-12-05 18:27:29

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Zmiana podpisu działu HE

Po tym zawezwaniu jeden z elfich młodzików zapiszczał:
-Odmawiam obrony! Co to za różnica czy upieczecie nas na ruszcie czy na rożnie! Poczekajcie tylko aż upomni się o nas Król Feniks! Polecą brodate głow...
I w tym momencie starszy z elfów uciszył młodziaka szybkim, niemal niedostrzegalnym ciosem w potylicę. Tamten zachwiał się, zaczerwienił i usiadł bez słowa. Obrady mogły więc toczyć się dalej "normalnym" torem.


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#10 2012-12-06 10:51:06

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Zmiana podpisu działu HE

- Odmawiasz obrony młody? Czyli zdajesz się na wyrok bez procesu? Odwaga to ci czy głupota daje wiarę w to ze ci się uda wygrać tylko piękna buźką i pyskatym jęzorem? - zarówno Długobrody jak i cała ława przysięgłych zaśmiała się - Nie nie. Będziesz się bronił. A teraz mam pytanie... gdzie wasz trzeci towarzysz?
Wszyscy spojrzeli niepewnie na sędziego. Jaki trzeci towarzysz? Jaki trzeci elf?
- Noo??!! - zagrzmiał sędzia - Pytałem o coś!


siwy2150 napisał:

czekaj, czekaj goblin zasiadł koło pokurcza? oj Bru za bujną masz tą wyobraźnie

Krasnolud siadł jako "sędzia" a goblin przy ławie przysięgłych wiec nie obok siebie

Edit: Nie mam weny dzis... kurde mogłem wczoraj siedzieć i pisać.................

Offline

#11 2012-12-06 12:38:51

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: Zmiana podpisu działu HE

Nie przystoi mości krasnoludzie, rzekł starszy z elfów.
Grzmieć, możesz u siebie w izbie po kapuście i grochu, a nie na tak zacnym zgromadzeniu.

Niemniej wiedz, że trzeci z nas był słabym pływakiem.
Jeśli tak ważne problema nie wydobędą go z nicości, niechybnie już po nim.
Utonął w oczach jednej z dworek królowej i ślad po nim zaginął


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#12 2012-12-06 18:41:42

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Zmiana podpisu działu HE

- Noż to ci nowina, nie pierwszy raz okazuję się że oczy jakiejś dziewoji ważniejsze od spraw politycznych, nic nie poradzimy na tą nieobecność chyba. Znamy postulat znamy wymagania. Jak się ława odnosi do tej zmiany którą nasi szlachetni panowie z wyspy pragną wprowadzić? No i oczywiście jakie są dowody naszych elfów na to abyśmy wprowadzili. Pora wszystkiego wysłuchać na spokojnie.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldebb.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.sbot.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl