Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2015-12-10 10:00:03

Qbek

Hehe, zaczynam

Zarejestrowany: 2013-06-10
Posty: 13
Punktów :   

Kupię coś...

Witam,
Zastanawiam się nad sprawieniem sobie prezentu pod zbliżające się święta. Od razu zaznaczam, że mam zamiar wydać mniej więcej tyle, ile mi zostanie po wszystkich wydatkach związanych ze świętami = niewiele.
Mimo wszystko, poszukuję niewielkiej armii do 40K, tak na powiedzmy nie więcej niż 1000 pkt. dla kilku koleżeńskich potyczek, na spróbę. Nie lubię grać cudzymi figurkami, stąd pytanie: Czy ma ktoś np wiadro eldarów, których puści za grosze? Pudełko po butach pełne Necronów, z których armii nigdy nie będzie i odda ich w dobre, biedne, wyczekujące, biedne, chcące zasmakować czterdziestki i do tego biedne dłonie? Nie ograniczam się do tych dwóch armii, ale jeśli wolno wybrzydzać to wolałbym unikać SM lub jakiegokolwiek ich wydania.
Dzieki za rozważenie ogłoszenia. Mój mail: qbekai@gmail.com - dla zainteresowanych sprzedażą.


Co kur**?!

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbot.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl