Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2009-07-18 23:29:26

Orzech

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 40
Punktów :   

Cze Darki

Witam, jestem Kuba, dla znajomych, przyjaciół, forumowiczów Orzech (pochodzenia pseudonimu jest dość skomplikowane.... gdy byłem w podstawówce kilku gimnazjalistów poczęstowało mnie orzeszkami ziemnymi i zaczęli mnie przezywać Orzeszek, potem uslyszeli to znajomi z klasy i tak już zostało). W LOTR'a gralem ok 4 lat chociaż nigdy na większa skalę, tylko z grupką przyjaciół. Obecnie cioram w W40K i posiadam już dość pokaźną armię Tyranidków a także zacząłem zbierać Daemonhunterów. Mam za sobą kilka turniejów lokalnych a także Drużynowe Mistrzostwa Polski na początku czerwca tego roku. Mówią, że jestem niezrównoważony psychocznie... może to prawda, może i nie, ale to jest po prostu "kręcenie zlewy" xP. Na forum gdy mam zły humor potrafie być chamski do bólu, choć na szczęście zdarza mi się to dość rzadko.


Nie wiem co jeszcze napisać... mam często różne schizy co do tworzenia nowych systemów bitewnych, planszówek itp.


Niech Mocz będzie z wami


Mordor/Angmar - 500pkt
Tyranids - 2000pkt
Deamonhunters - ...400pkt

Offline

#2 2009-07-18 23:45:35

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: Cze Darki

Witam mam nadzieję że będziesz się dobrze czuł w naszym towarzystwie a współpraca z naszymi Klubami bedzie owocna Pozdrawiam


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

#3 2009-07-19 03:48:52

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Cze Darki

Ja również witam Gdy mam dobry humor lubię egzekwować władzędo bólu i banować chamów w złym humorze

Potraktuj to trochę jako ostrzeżęnie - ale z przymrużeniem oka - po prostu nie specjalnie tolerować zamierzamy jakichś "psujów"


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonland.pun.pl www.axspoleczni.pun.pl www.zreczni.pun.pl www.ziip3agh.pun.pl www.secentrum.pun.pl