Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2010-12-23 14:59:15

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Neuroshima Tactics

Dzisiaj na oficjalniej stronie gry pojawiło się zdjęcie pierwszego modelu do NST.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć

Całkiem zgrabny model.

Przy okazji zakładam temat o tej grze


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#2 2010-12-23 15:13:01

 Strategos

KUPIEC

Skąd: Londyn, Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 619
Punktów :   
Armia w WFB: Dark Elves
Armia w W40: DE,BloodRavens,Eldars,IG,Tau

Re: Neuroshima Tactics

Ta u góry duzo ciekawiej pomalowana. Zastanawiam sie co chlopakom z tego wyjdzie. Hex jest ciekawy, RPG jest super. Fajnie by bylo miec rodzimego bitewniaka, ktory ma rece i nogi.

PS. Przepraszam za brak PL znakow, ale w pracy poblokowali sporo rzeczy na kompach i ni jak nie idzie ustawic PL czcionki.

Offline

#3 2010-12-30 12:54:12

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Re: Neuroshima Tactics

Kolejny model do NST zaprezentowany. Tym razem punk.

KLIK


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#4 2011-01-06 01:02:18

 Złoty

Hehe, zaczynam

Skąd: B-tów
Zarejestrowany: 2011-01-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Neuroshima Tactics

Grałem w hex  podobało mi się  i chyba skuszę się na bitewniaka z czasem


Złoty

Offline

#5 2011-01-06 10:50:56

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Neuroshima Tactics

Ja wczoraj za namową Alcariona popatrzyłem sobie na te modele i poczytałem. Neuroshimy czepiać się mogłem nie zawsze jasno (bo sceptyczny do niej byłem od początku istnienia ), bo wiele rzeczy to kwestia gustu. Ale to coś co szumnie zwie się modelem to niestety kpina. Te ulepki wyglądają jak rzeźbione w plastelinie i palcami najwyżej wykałaczką.
Pierwszy ulepek na górze:
Gość ma tak małą głowę, że przypomina komiksowego bohatera. Ma anemię także, bo takich rąk to nawet ja nie posiadam. Twarz? Zastanawiam się czy wolno zrzucać tu winę na malarza. W ogóle poza jest "zrób jakąś pozę". Tragedia generalnie.
Drugi ulepek:
Nie wierzyłem, że oni to puścili na stronie. Totalna porażka o czym nie jeden pisał w komentarzu na portalu. BROŃ!!! USZY!!! POZA!!!(potyka się o znak?) ANATOMIA!!! Jest tyle rzeczy w tym modelu do poprawy...
A malarza też powinni wziąć lepszego bo ten... szkoda się rozpisywać.


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#6 2011-07-03 19:05:18

 Galareta_Szatana

Od niedawna z nami

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 25
Punktów :   
Armia w WFB: Krasnale ( stoją na półce )
Armia w W40: dawniej SM i troszkę Orków

Re: Neuroshima Tactics

Z projektem nigdy wielkich nadzei nie wiązałem, i słusznie jak widać.
Lepiej będzie używać modeli innych producentów...

...Lub konwertować Gwardię Imperialną. -.-


Jeżeli coś nie działa, jak powinno, wyryj na tym więcej run!

Offline

#7 2011-08-01 11:55:42

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Neuroshima Tactics

Co nowego w Neuroshimie Tactics? Ktoś testował, próbował?


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#8 2011-08-01 12:53:45

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Neuroshima Tactics

Ja się przymierzam do przeczytania zasad, ale chwilowo nie mam czasu

Offline

#9 2011-08-01 14:20:51

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Neuroshima Tactics

No to poczekam na czyjąś relację


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#10 2011-08-14 18:02:08

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Re: Neuroshima Tactics

Przeczytałem dzisiaj na szybko zasady do NT. I jak wszystko na papierze wygląda bardzo ładnie i ciekawie. Przede wszystkim, jak mówią sami twórcy, NT to skradanka i strzelanka. Żeby wszystko ładnie działało pole bitwy musi być zapchane różnymi makietami. Korzystanie z osłon to podstawa. Strzelania dużo nie będzie, bo jednostki mają limit amunicji (choć można grabić martwe jednostki). Testy opiera się na k20. Można wykonywać sporo różnych akcji. Każda jednostka w turze może wykonać 3 akcje. Nie ma ścisłego podziału na moja i twoja tura. Jest podział na gracza aktywnego i gracza reagującego. Przez co nawet w nie swojej turze gracz ma możliwość reagowania na działania przeciwnika (ma pulę punktów, które może przeznaczyć na akcję w reakcji na działania gracza aktywnego). Ciekawą zasadą jest akumulator, czyli kolejne punkty, które pozwalają wykonywać dodatkowe działania na polu bitwy. Za pomocą punktów akumulatora można zamknąć drzwi na polu bitwy czy wysadzić w powietrze beczkę.
Jednostki dzielą się na trzy rodzaje. Bohaterowie, jednostki specjalne i oddziały. Bohaterowie to ci najlepsi z najlepszych. Jednostki specjalne można uznać za wsparcie (coś jak solos w Warmachine) a oddziały to trzon naszej armii [(od 3-5 albo od 5-8) tej drugiej wartości nie jestem pewny].
Szrama jak będziesz w Radomsku może spróbujemy zagrać? Tylko nie mam żadnych modeli w Radomsku jakbyś mógł... Chyba wstępnie tyle.

Ostatnio edytowany przez Alcarion (2011-08-14 18:22:22)


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#11 2011-08-15 13:12:00

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Re: Neuroshima Tactics

Nowy post, żeby był widoczny.

Polterowa relacja: http://planszowki.polter.pl/NS-Tactics- … rdy-c23336


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#12 2011-08-15 13:32:47

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Neuroshima Tactics

Po przeczytaniu recki i komentarzy, już wiem że sobie mogę tą grę odpuścić. Nigdy nie byłem fanem świata Neuroshimy, a ciekawych gier skirmishowych jest całkiem sporo, nie wspominając już o tym że i tak nie miałbym z kim pograć

Offline

#13 2011-08-23 11:08:50

 Testar

Już trochę tu siedzi

37984128
Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 68
Punktów :   
Armia w WFB: Lizardmen
Armia w W40: Orcs lub Tau,sam nie wiem
Armia w LOTR: Może już niedługo...

Re: Neuroshima Tactics

A mnie się system podoba,i będe grać Posterunkiem lub Bohaterami.Figurki nie takie złe,świetny systam grabienia trupów i limitowanej amunicji.Modeli do gry nie potrzeba dużo,każdy kosztuje ok.20zł,zasady i teczka frakcji są do pobrania za darmo ze strony głównej Neuroshimy.Przyjemna gra bitewna .Tylko trzeba mieć dość dużo budynków lub elementów na makiecie.To jedyny minus.


http://i.imgur.com/x3iQo.png

Offline

#14 2011-08-25 10:00:57

 Terion

Już trochę tu siedzi

7436429
Call me!
Skąd: Gomunice
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 72
Punktów :   
Armia w WFB: lizardmen 1250
Armia w W40: Space Wolf 1800

Re: Neuroshima Tactics

crane czyli co nieodpowiada ci neuroshima ? bo moim zdaniem moze byc calkiem ciekawe i w sumie nie tak drogo wychodzi zlozyc jakas bande

Offline

#15 2011-08-25 11:49:23

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Neuroshima Tactics

Terion napisał:

crane czyli co nieodpowiada ci neuroshima ? bo moim zdaniem moze byc calkiem ciekawe i w sumie nie tak drogo wychodzi zlozyc jakas bande

Może ujmę to tak, Nauroshime znam z gry planszowej (bardzo dobra pozycja) i gry karcianej (przeciętniak) więc raczej to uniwersum tylko kojarzę. Figurki raczej do mnie nie przemawiają, a zasad jeszcze nie czytałem. Cena nie jest tu dobrym wyznacznikiem, bo się na przykład zastanawiam nad uzupełnieniem sobie kolekcji do Alkemy, gdzie startery można już kupić po 50zł, ale brak graczy mnie skutecznie odstrasza. Jak będzie kilku graczy w okolicy grających w NT to się może zastanowię, na razie na oku mam Malifaux albo Alkemy albo jakąś grę planszową z figurkami na przykład Dust Tactica lub Bitwy Westeros.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nithrp.pun.pl www.methax.pun.pl www.smcraft.pun.pl www.garadera.pun.pl www.kamratki.pun.pl