Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2011-08-02 16:55:30

 drawio

Pomywacz

1842753
Call me!
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Witam

Nazywam się Dawid mam 12 lat (18,9,1998). Około 3 lat temu  moi kuzyni grali w lotra. Więc już wtedy wiedziałem jak to wygląda i mi się nawet podobało ale nie rozumiałem za bardzo jak się w to gra. Miałem ochotę zacząć grac w jakieś bitewniaki, ale brak mi było możliwości. Myślałem nawet jakieś proxy zrobić i grać z kolegami, ale nawet zasad nie znałem. Mieszkałem wtedy w miejscowości koło Dębicy jakieś 14 km. Około 8 miesięcy temu kolega zaprosił mnie na sesje d&d spodobało mi się więc kupiłem zestaw kości. W czerwcu br przeprowadziłem się do krosna. Jakieś 3 tygodnie temu byłem u kolegi w miejscowości w której mieszkałem i pomyśleliśmy żeby zacząć znowu grać w ikariam (grałem już kiedyś w tą grę) (dla osób, które niewiedzą co to jest ikariam, jest to gra przeglądarkowa w klimacie starożytnej Grecji, w której masz miasto na wyspie na, której znajduje się tartak i kopalnia kryształu, siarki, marmuru lub winnica. Rozbudowując swoje miasto masz więcej loudzi których możesz posłać do tartaku, kopalni lub wojska. Można łączyć się w sojusze, wysyłać surowce innym graczom lub ich bronić czy rabować.) Kilka dni temu dokonując ataku poparzyłem na raport wojenny i naszła mnie ochota na bitewniaki. Podobnie jak Testar czytałem komiksy kaczora donalda i przypomniałem sobie, że posiadam tom pt "Kaczogrodzka krucjata" wziąłem ten komiks i go przeczytałem (na drugi dzień znowu). Akurat w tym czasie miałem poważny dylemat, ponieważ chciałem się uczyć grać na basie (miałem taką tania starą basowke ale nie miałem pieca a to dość duży jednorazowy wydatek, więc zdecydowałem zrezygnować z tego hobby, i tak nie umiałem za bardzo grać a nauczyciel to droga sprawa). Mam wielką ochotę zacząć grać w wh40k najlepiej space marine. Jest tylko jeden problem nie znam w krośnie wiele osób i tu liczę na waszą pomoc, a mianowicie nie znacie kogoś z krosna kto gra w jakąś gre bitewną (nie musi być 40k ale najlepiej by było).
Jeszcze jedno możecie mnie skierować do jakiegoś poradnika czy listy zasad, bo jestem kompletnym laikiem, ale szybko się uczę rzeczy, które można logicznie pojąć.
Pozdrawiam, z góry dziękuje drawio


Mieszkam od czerwca 2011 w krośnie. Chcę zacząć grać w wh40k szukam innych graczy w pobliżu krosna.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilz-shaiya.pun.pl www.gpwsiiz.pun.pl www.e650.pun.pl www.aka.pun.pl www.szkolapodzaglami.pun.pl