Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2012-04-06 10:09:10

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Ostatnio zacząłem zastanawiać się jak sie tego pozbyć ze stołu... nie da się prawie wogóle...
Ale teraz inne sprawy, najpierwej jak przystało na informatyka dane:
Oddział Wybrańców Chaosu
Ich umiejętność zabrania wyrzucenia im na oko bogów wyniku 2 i 7.
Dwa ołtarze chaosu.
No i jakis bohetr z Łaska Bogów.
(ZAZNACZAM! Nie interesuje mnie jak to teraz jest w euro 2400, pytam się o teorie opartą na zasadach głównego Rulebooka bez żadnych niszczących gre dodatków... robię się powoli przeciwnikiem euro 2400...)
A więc mamy coś takiego, że rzucamy najpierw na Oko Bogów z umiejętności wybrańców, tak wygląda tabel ai statystyki (oczywiscieliczymy na Ward Save'a):

2 Nie moga mieć
3 Mogą zmienic na 2
4
5
6 Mogą zmienic na 7
7 Nie moga mieć
8 Mogą zmienic na 7
9
10
11 Mogą zmienic na 12
12 Chcą mieć

Czyli, rzuty: 2, 3, 6, 7, 8 są przerzucane (46% na wyrzucenie jednoego z tych rzutów), rzuty 4, 5, 9, 10 nie są przerzucane (36% szansy na coś takiego), rzuty 11, 12 są to rzuty które nas satysfakcjonują (18% szansy).
Nie interesuje mnie sytuacja narazie w której wyrzuca przeciwnik w pierwszym rzucie 11 lub 12, ma to co chciał cieszy sie zwycięską bitwą.
Kiedy gracz rzuci 4 lub 5, 9 lub 10 i nie może tego przerzucić wybiera i kolejno:
4. plus 1 do siły
5, plus 1 atak
9 plus 1 Ld
10, strach
(narazie teoria dla oddziały który nie ma sztandary z Terrorem)
Dajmy że wysżło głupio, pierwszy rzut = 4. Oddział dostał plus 1 do siły.
A teraz tak, przychodiz faza strzelania i biore sie za swoje jednostki! Ha mam ołtach chaosu. Oto pytanie!!
Rzucajac błogosławieństwo z ołtarza chaosu uzyskałem w rzucie kostek 4!! To juz mają dzieki swojemu błogosławieństwu. Czy oni mogą to przerzucić?? Jeśli tak to dalczego? Przecież ani w zasadzie Oka Bogów ani w zasadzie Wybrańców nie piszę że moga dostać do siły dodatkowe plus 1. Odpowiedz mi ktoś mądry na to pytanie, a najlepiej pare osób. Jak uzyskam odpowiedź to bede dalej kontynuował akcje: "Pytaj i dowiedz sie więcej!!"

Dobra znalazłem sam:
"Jeśli uzyskasz drugi raz tę samą Łaskę, musisz przerzucic kostki."

Czyli po pierwszym rzucie jeśli w rzucie wypadło 4 lub 5 jedyne co nie satysfakcjonuje rzucajacego w drugim rzucie na drugi warshrin to 9 lub 10. W zwiazku z tym oddział Wybrańców Chaosu któwy posiada Sztandat Terroru po pierwszym rzucie na którym wyjdzie 4 lub 5 mają 100% szanse na to ze wkońcu wyrzucą WS 4+. No to teraz ogólna dyskusja.
Jak myślicie czy jest to OP?
Teoretycznie nie. Standardowo twórca armii najpewniej nie pomyślał o takich wykorzystaniu. Zapewne głównym celem Oka Bogów było bustowanie charakterów którzy wygrali pojedynki lub zabili wielkie potwory. Oczywiscie istniały warshiny juz wtedy  jednak były zapewne do bustowania delikatnego. Sztandar z zasadą terror wszedł dopiero w 8 edycji jeśli się nie mylę.
Praktycznie twórca armii zapewne nie wymyślił czegoś takiego. Granie na jednym oddziale który jest nie do zabicia... wybaczcie ale szarza 2 oddziałami lanc bretońskich po 12 plus szarża na plecy 3 pegazów i to zbaiło jedynie 3 wybrańców... szarża 30 młociarzy w hordzie i 30 długobrodych w steadfaście na flankę i przegrana tych dwóch oddziałow? Nie tego się nie da zabić.  Zauważyłem ostatnio że gra na takiej konfiguracji w 8 edycji jest normalna. Do najnowszego euro z marca 2012 było mozliwe wystawienie Wybrańców Tzeentcha i dwa warshriny plus łaska bogów pozwalały na uzyskanie w 1szej turze na 100% WS 3+ plus coś jeszcze lub bust do innego oddziału.
Obecnie bedzie mozna wystawić 1 warshrine, łaske bogów i wybrańców tzeentcha co i tak w pierwszej turze daje WS 3+.
Wypowiedzcie się na ten temat. Ja osobiście tego nie lubię ale najpewniej tylko dlatego że nie wiem jak sobei z tym poradzić. Nie znam rozwiazania. Moze jakieś podpowiedzi??

Ostatnio edytowany przez Brujah1685r (2012-04-06 12:22:55)

Offline

#2 2012-04-06 12:19:21

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Pierwszy rzut jest dla Chosenów najfajniejszy, później z ołtarzy jest troszkę słabiej więc najlepiej mieć dwa takie. Otóż zasada Eye of the Gods mówi, że rzucasz na tabelkę i dostajesz bonus, jeśli już masz taki, który teraz wylosowałeś to musisz to przerzucić (tu uwaga, to jest jedyna sytuacja w batlu gdzie możesz przerzucić coś kilka razy aż wyjdzie wynik, który może już działać).

Teraz wracając do pytania, tak w tym momencie Choseni muszą przerzucić ten bonus co wylosowali na początku, ale już z ołtarza mogą dostać głupotę (której nie można zmienić z Favoura) i wynik 7 który nic nie daje, ale jego już można zmienić.
Tabelka wyglądała by tak :

2. Nie można zmienić
3. Można zmienić na 4
4. Przerzut
5. Można zmienić na 4
6.
7.
8.
9.
10.
11.Można zmienić na 12 (zadowala nas)
12. Zadowala nas

Z tego wynika, że Choseni muszą mieć coś co pozwoli im przerzucać jak najwięcej rzeczy, by w końcu dostali to czego chcemy. Bo jak nie to z chęci kulnięcia 12 przerzucimy najlepsze wyniki i zostaną nam tylko jakieś MR


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#3 2012-04-06 12:27:05

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Ooo w między czasie kiedy ty wstawiłeś swojego posta Zuzu to ja zmieniałem swojego. To dużo tłumaczy, okazuje się ze nie jest tak do końca jak myślałem. Czyli 2 i 7 są to wyniki które choseni nie moga dostać tylko z siebie ale z ołtarza juz moga dostać. Dlatego też wybrańcy i dwa warshriny oraz łaska bógów jets potrzebna na uzyskanie 12. Już rozumiem.

Tak czy siak zapraszam do ponownego rpzeczytania mojego posta po zmianach i wypowiedź w dalszej dyskusji. Rzuty juz rozumiem i juz wiem ze to nei jets takie boskie.
Prosiłbym cie jeszcze tylko na wskazanie miejsc dzięki którym bede w stanie stwierdzić że rzucając z warshrina choseni nei moga rpzerzucic 2 i 7.

Offline

#4 2012-04-06 14:02:10

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Ogólnie, niezniszczalny kloc Chosenów jest świetną opcją, jak z reszta zauważyłeś. Nie mniej trzeba całkiem sporo zainwestować żeby go sobie sprawić. Raz około 500 pts. za oddział do tego 300 za dwa shriny, razem combo kosztujące 1/3 armii. Sporo, a w sumie to nie najtrudniej to ominąć. W końcu tylko piechota. Do tego kilka czarów w stylu słoneczko pitka czy skaveńska trzynastka i można być w ciemnej dupie. Ale i tak wydaje się to całkiem luz opcja.

A teraz co od kompozycji. Tak się zastanawiałem jak tu zmaksymalizować efekt i jak najszybciej I dochodzę do takich oto wniosków:
Czempionowi trzeba dać po pierwsze Favourke (co by zmieniać sobie tą tabelkę) oraz Shrieking Blade (cause fear) i w tym momencie tabelka dla pierwszego rzutu wyglądałaby tak:

2 Przerzut
3 zmiana na dwójkę (przerzut)
4
5
6 Zmiana na siódemkę (przerzut)
7 Przerzut
8 Zmiana na siódemkę (przerzut)
9 Zmiana na dziesiątkę (przerzut)
10 Przerzut
11 Zmiana na dwunastkę (radocha)
12 Radocha

Jak widać tylko wynik 4 i 5 nie dają nam możliwości przerzutu przed bitwą. To teraz spróbujmy rzucić:
Patrzę sobie na kostki
Pierwszy rzut 7 - Przerzucam
Drugi rzut - 9 - przerzucam
znowu siedem
nadal siedem
osiem czyli przerzut
osiem
cztery czyli już koniec z przerzucaniem dostałem +1 do Siły. Czyli w sumie aż tak łatwo w pierwszym rzucie uzyskać dwunastkę nie jest, za to chyba to najlepszy sposób żeby wnerwić  przeciwnika jeszcze przed bitwą

Co do dalszych rzutów (ze shrinów) już nie jest aż tak wesoło ale nadal spoko nie przerzucamy 2 i 7, a do tego Favour nie pozwala nam zmienić wyniku 2. Więc tabelka uwzględniając poprzedni rzut wygląda następująco:

2 Głupota
3 Zmiana na czwórkę (którą wylosowaliśmy wcześniej) przerzut
4 Przerzut
5 zmiana na 4 przerzut
6
7
8
9 Zmiana na 10 przerzut
10 Przerzut
11 Zmiana na 12 radocha
12 Radocha

Tak więc nie przerzucamy wyników 2, 6, 7, 8.

Próba:
Pierwszy rzut 11 Czyli zmieniamy na 12 i patrzymy jak przeciwnik sobie z nami poradzi
Nasze chłopki mają w tej chwili 7 siły (4 z bazy, +2 z great weapon i +1 z rzutu przed grą) oraz 3+ ward save'a. Deal with it. Do tego zostaje nam jeszcze jeden rzut z drugiego shrina. Możemy dalej pakować naszych Chosenów albo wspomóc inny oddział. Całkiem nieźle.

Czyli ułożenie z takim wyposażeniem Championa chyba jest najkorzystniejsze. Do tego jeszcze jakaś szmata magiczna i może być zabawowo, ale nadal martwią nas dziwne czary każące nam zdychać na 2+

Ostatnio edytowany przez Zuzoslav (2012-04-06 14:02:45)


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#5 2012-04-06 14:27:06

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

W krasiach i w bretce ciężka sprawa z takimi czarami, DE też nie skacza z radości ale poddać sie niegdy nie poddam nawte jeśli na stole zobacze trzy takie oddziały
Nie lepiej byloby na pierwszy rzut zrobic tak:
choseni ze sztandaterm terroru
bohater z favorkiem
Do tego mozna bohatera troche napakować, terror moze i cudny nie ejst ale nei tracimy miejsca na itemu u bohatera wiec dalej robimy z niego masakratora?
W tym ułożeniu tabelka dalej wygląda jak wyglądała u ciebie ale mozemy coś smiesznego dodać bohaterowi. To zazwyczaj widziałem w rozpiskach.

Ogólnie rzecz biorąc WS 3+ jest chory... moimi armiami (krasie i bretka) nie mam na to sposobu...

Offline

#6 2012-04-06 16:12:57

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Nie do końca zrozumiałeś o tych przedmiotach. Nie mówiłem o Czempionie jako bohaterze, ale jako dowódcy oddziału Może on wziąć przedmioty magiczne do 25 punktów. Czyli Favoura za 5 i mieczyk z fearem za dyszkę.

Ponadto jeśli masz Favoura na bohaterze to nie możesz nim zmieniać pierwszego rzutu przed bitwą. Czyli w zasadzie bohater w chosenach jest zbędny Można z niego zrobić surfera coby zniszczył wrogie machina zanim rzucimy na Warda


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#7 2012-04-06 21:40:19

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

O chwilka bo nie jarzę...
Czyli Favor of gods musi mieć champion chosenów żeby zmieniać wynik rzutu...
Ale teraz tak... jeśli oddział chosenów z bohaterem w środku dostanie z ich umiejętności ws 3+ to bohater puki jest w oddziale posiada również ws 3+??
Czy to dotyczy tylko chosenów??

Offline

#8 2012-04-07 04:50:31

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Żeby zmienić wynik rzutu ze shrina wystarczy że Favourka będzie gdziekolwiek w oddziale czy na bohaterze czy na czempionie. Ale ten gratisowy rzut Chosenów odbywa się niejako przed bitwą więc żeby go zmienić Favourka musi być na czempionie, ponieważ bohatera tam jeszcze nie ma.

A jeśli chodzi o druga kwestię to jeśli bohater był w oddziale potraktowanym ze Shrina i z niego wychodzi to gracz musi zdecydować na kim pozostaje błogosławieństwo czy na oddziale czy na bohaterze.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#9 2012-04-07 11:31:17

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

No tak ale favorka pozwala zmienić dowolny rzut na oko bogów o plus jeden czy minus jeden, nie ma zaznaczenia ze musi to być rzut obejmujący jednostkę w której jest favorka.
Czy się mylę??

Offline

#10 2012-04-07 23:25:10

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Favorka pozwala zmienić rzut na Eye of the Gods. Z zasady ten rzut wykonuję się za każdym razem gdy model z tą zasadą zabije w chelengu bohatera lub zabije large target. Shrine i Choseni mają dodatek w postaci rzutu przed bitwą albo rzutu co turę. I teraz tak jeśli bohater zabije w chelengu to rzuca na tablekę i jeśli ma favorkę to zmienia. Shrine rzuca blessa na jednostkę więc wtedy cała jednostka podlega bonusowi, tak samo jak Choseni w tym gratisowym rzucie z tym, że jeśli rzucamy powiedzmy na Knightów to musi być tam bohater z Favorką żeby zmienić ten rzut. Choseni w swoim dodtakowym rzucie maja zapis że at the beginig of battle, więc jak to uznano, wtedy jeszcze nie ma bohatera w oddziale więc nawet jeśli miałby Favorkę to nie mógłby tego zmienić, dlatego żeby zmienić pierwszy rzut trzeba mieć Favorkę na czempionie oddziału.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#11 2012-04-08 00:15:04

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Kurde cuda cuda, pomagasz niesamowicie z tym. Czyli favorka może zmienić wynik rzutu jeśli celem blessa jest model/jednostka posiadająca favorke.
Dodatkowo choseni przerzucają wynik 2 i 7 tylko kiedy dostają blessa ze swojej zasady a nie ze ołtarza.

A teraz taka dywagacja:
Bohater zabił coś w challengu lub large target. Dostał z blessa +1 Atak i tak zostawiliśmy z ciekawości. W następnej turze bohater ten wchodzi do oddziału chosenów/warriorów/rycerzy/blebleble a w fazei strzelania rzucamy na cały oddział blessa z ołtarza. Pytanie:
Czy muszę przerzucić ten rzut jeśli znowu wyjdzie mi +1 atak czy zostaje ponieważ tego blessa ma tylko bohater a nie cały oddział??

Offline

#12 2012-04-08 01:24:12

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Brujah1685r napisał:

Kurde cuda cuda, pomagasz niesamowicie z tym. Czyli favorka może zmienić wynik rzutu jeśli celem blessa jest model/jednostka posiadająca favorke.
Dodatkowo choseni przerzucają wynik 2 i 7 tylko kiedy dostają blessa ze swojej zasady a nie ze ołtarza.

Dokładnie tak

Brujah1685r napisał:

A teraz taka dywagacja:
Bohater zabił coś w challengu lub large target. Dostał z blessa +1 Atak i tak zostawiliśmy z ciekawości. W następnej turze bohater ten wchodzi do oddziału chosenów/warriorów/rycerzy/blebleble a w fazei strzelania rzucamy na cały oddział blessa z ołtarza. Pytanie:
Czy muszę przerzucić ten rzut jeśli znowu wyjdzie mi +1 atak czy zostaje ponieważ tego blessa ma tylko bohater a nie cały oddział??

W sumie to na Twoje pytanie do końca odpowiedzi  nie znam, a nie chce mi się szukać teraz w FaQ'u a pewnie i tak bym nie znalazł. Ale na chłopski rozum to chyba po prostu bless wchodzi w jednostkę i ewentualny bless z bohatera nie ma tu nic do rzeczy. Ani się nie powinno kumulować ani przerzucać.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#13 2012-04-08 16:52:29

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

A no to kontynuując czy bohater po wyjściu z oddziału który dostał blessa ze shrina dalej ma tego blessa? Czy ma go oddział?
W związku z tym jeśli rzucamy blessa na oddział w którym jest bohater to blessa dostaje i oddział i bohater?? Czy tylko jedno wybrane z tych dwóch.?

Offline

#14 2012-04-09 21:33:16

 Chaos Warrior

Mógłby kosić trawniki w Obi

7384498
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 318
Punktów :   
Armia w WFB: wojownicy chaosu (ok.2400pt)
Armia w LOTR: troche tego toche tego

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

Jak rzucasz blessa na oddział, w którym jest bohater to blessa dostaje i oddział i bohater, ale jak takim bohaterem wyjdziesz z tego oddziału to już traci blessa ale na oddziale zostaje

Offline

#15 2012-04-10 11:05:14

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Błogosławieństwo Bogów Chaosu - czyli ołtarze i inne dziwa, pytania

A jak rozwalić choosenów? To wcale nie niemożliwe Po zagraniu dwóch bitew z WoCHem wrzucam co wymyśliłem:
1.) Na kloc wybrańców z wardem 4+ i dwoma bohaterami rzucam -3LD (4 czar z domeny cienia). Nieopodal mój orzeł walczy z ogarami chaosu. Po wygranej walce orzeł goni je, a te uciekają przez wybrańców. Po dwukrotnym niezdaniu LD na 5+ i nieudanej próbie mobilizacji wybrańcy opuszczają pole bitwy! A psy się zmobilizowały. Była to dopiero druga tura gry ;D
2.) Podstawiam się orłem przed choosenów. Gość musi szarżować - FLEE!!! Jako że nie ma nic innego w zasięgu (wszystko ustawiłem 18 cali od niego ;D ) goni. Ilę? 12 CALI!!! I w mojej turze zostaje obustronnie zflankowany przez dwa klocki SM. Giń, przepadnij! ;D

Ostatnio edytowany przez Master (2012-04-10 11:06:01)


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.methax.pun.pl www.margofan.pun.pl www.smcraft.pun.pl www.nithrp.pun.pl