Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2012-03-05 21:22:56

 Windfang

Długo gra, jeszcze dłużej wałkuje

9452457
Skąd: Jarocin/The Rock
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 464
Punktów :   
Armia w WFB: Nie dzięki...
Armia w W40: Dark Angels

Resztki po DE, TK i nie tylko

Witam,
postanowiłem zrobić "wiosenne" porządki w mojej kolekcji i znalazłem parę rzeczy które może kogoś zainteresują.

1. 6x Rever jetbik's-> nowo edycyjne, praktycznie skończone modele na dość dobrym poziomie. Osoby które widziały moje modele wiedzą na jakim poziomie je robię, więc nie będzie trzeba się ich wstydzić. Ale zawsze mogę je na życzenie zmyć z farby. Cena mniej więcej 75% ceny sklepowej.

2. Multum bitsów pod Dark Eldarach. Bronie od wyszek, kabalitów, Talosach, Raiderach, Venomach. Znalazło by się też trochę naramienników od SM/CSM. Powiedzmy 25zł

3. Khalida do armii Tomb King's 75% ceny sklepowej

4. 2x Ushabti do armii Tomb King's (Krokodyl oraz Szakal) 75% ceny sklepowej

5. Zestaw kostek z zestawu AOBR Może komuś się przydadzą. W skład wchodzą po za standardowymi D6 również kierunkowe oraz specjalna artyleryjską do Battla. Oddam za 10zł

6. 2x Brazen Bras, Shinig Gold, Burnished Gold. Praktycznie 60/70% słoiczków. 5zł za słoik

Jak zawsze u mnie ceny do negocjacji

Przy np kupnie 6 Reaverów koszty wysyłki biorę na siebie.

W razie jakiś pytań walcie na maila/PW


Projekt Dark Angels 4th Company:
HQ:100%   Troops: 43%  FA:0% HS: 75%

http://img507.imageshack.us/img507/3739/pathtoredemption07bp.jpg

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nsaiirok11-13.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl www.rebeldebb.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl