Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2014-08-18 21:50:48

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

genialny blog

aż się wzruszyłem, część fotek się nie ładuje. ale i tak warto.

http://realmofchaos80s.blogspot.com/


a tu dające do myślenia zrzędzenia starego piernika. Crane! będziesz zachwycony (ja byłem   )


http://realmofchaos80s.blogspot.com/201 … th-of.html

Offline

#2 2014-08-19 12:11:49

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: genialny blog

Blog bardzo miły bombaj ale chyba tak samo wiekowy jak ty albo to ty jesteś tak wiekowy jak on... mam dylemata X)

Offline

#3 2014-08-19 14:56:03

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: genialny blog

Ale się "dziadowsko" zrobiło, bo Panie za moich czasów to ...

Sentyment, sentymentem, ale uważam że obecne modele do WFB są dużo bardziej wyczesane, a na pewno bardziej "poważne". Ja też miło wspominam te czasy kiedy PRL chylił się ku upadkowi, człowiek chodził do szkoły, był czas na zabawy, a i taki White Dwarf to było coś. W tych czasach kiedy o internecie nawet nie mówiono w kręgach wtajemniczonych, taka gazeta miała jak najbardziej rację bytu. Było to właściwie jedyne medium w którym można było zobaczyć modele, poczytać jakieś ciekawe artykuły itd. Teraz czasy się mocno zmieniły i właściwie trudno powiedzieć co takiego musiało by być w WD żeby było sens go kupować. Jeszcze bardziej nie rozumiem tego pisemka Visions, to już totalny odlot, no chyba że to taka odmiana pisemka dla dorosłych tylko z modelami, zresztą te też chyba przeżywają obecnie regres. Tak więc zgadzam się ze stwierdzeniem że White Dwarf może wkrótce zakończyć swój żywot, najpierw oczywiście poleci Visions.

Natomiast jeśli chodzi o Warhammera, tutaj sprawa wcale nie jest taka prosta. Owszem notowany jest spadek sprzedaży, ale tutaj GW ma sobie wiele do zarzucenia, więc mają pewne pole do popisu, chociaż nie będzie to proste, biorąc pod uwagę jak duża może to być operacja na przykład w przypadku zrobienia resetu. W tym przypadku byłbym ostrożny z twierdzeniem że GW będzie chciało zamknąć WFB.

W każdym razie to nie zupełnie tak, że bym się ucieszył z upadku Warhammera, właściwie to nawet bym się zasmucił, bo jak umrze taka legenda, to już nic nie będzie pewne i nawet dobre gry będą mogły zniknąć z dnia na dzień. Poza tym nie byłoby czego hejtować

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadania-blogowe.pun.pl www.badboy.pun.pl www.liga-cs-5on5.pun.pl www.hordon.pun.pl www.plomienzmiennica.pun.pl