Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2015-01-13 16:01:53

 Suchar

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2015-01-13
Posty: 49
Punktów :   
Armia w W40: Kosmiczni komuniści w budowie

Witam

Witam wszystkich !
Nazywam się Paweł, już dawno chciałem wejść w Warhammera 40k, ale zawsze coś stało na przeszkodzie. Ostatecznie powoli zaczynam budowę swojego Tau Cadre(ta.... fan mangi i anime...). Na chwilę obecną poza Rulebookiem i codexem posiadam tylko box Fire Warriors, których właśnie maluję. Mam zamiar w tym roku uzbierać cadre o wartości ok 2000p.
Na chwilę obecną gdy tylko będę miał stały dopływ kapuchy, planuję zakupić drużynę krzysi, kolejny box FW, commandera i etherala.


http://orig05.deviantart.net/062b/f/2014/361/2/6/16bit_tau_by_steeljoe-d8bhk4l.gif

Offline

#2 2015-01-14 13:01:08

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Witam

Witamy serdecznie! Bardzo się cieszę z kolejnego gracza w 40k. Także z Tau, bo to fajna armia. Mangi i anime nie skomentuję, ale na pewno takich też tu znajdziesz . A na poważnie to świetne plany, życzymy spełnienia.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#3 2015-01-14 21:13:09

 Suchar

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2015-01-13
Posty: 49
Punktów :   
Armia w W40: Kosmiczni komuniści w budowie

Re: Witam

Sasomir napisał:

Mangi i anime nie skomentuję, ale na pewno takich też tu znajdziesz

To nie jest moje porównanie, lecz pewnego faceta w pomarańczowym podkoszulku, który na RyKowym turnieju Battla w grudniu, najpierw się spytał czy jestem fanem mangi i anime (czyli w domyśle Tau). Potem zaoferował odstąpienie grupki Krootów, jak tylko będzie miał dostęp do swojego domu (nadal jestem zainteresowany,tylko jeszcze nie mogę sobie finansowo pozwolić).


http://orig05.deviantart.net/062b/f/2014/361/2/6/16bit_tau_by_steeljoe-d8bhk4l.gif

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldebb.pun.pl www.sbot.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl