Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#46 2010-09-10 21:54:32

 michau5300

Prawa Ręka

9558288
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 579
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh

Re: Wspólne zamówiania

Na razie chyba jednak wiosło wygrało przydział funduszy.


"Kochaj bliźniego swego póki masz coś z tego"

Offline

#47 2010-10-01 12:18:50

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Szybka piłka, w poniedziałek rano będę zamawiał towar ze sklepu Mgła.

Edit. Zamówienie poszło, następne moje zamówienie w listopadzie, chyba że ktoś wcześniej chciałby to ja tam coś jeszcze do zamówienia mam.

Ostatnio edytowany przez Crane (2010-10-04 09:15:42)

Offline

#48 2010-10-13 21:50:06

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: Wspólne zamówiania

Witam !!!
jestem tu nowy ale mam propozycje jest ktoś chętny na zakup pudla HE vs S ?? potrzebuje HE czyli szukam kupca na szczury jeśli tak to proszę o kontakt na priv albo nr tel 782598117 albo porostu będę w piątek.


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#49 2010-10-27 12:35:54

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Doszły mnie słuchy że w przyszłym tygodniu ma dotrzeć do sklepu Mgła, kolejna dostawa z WM&H, więc planuję już jakieś zakupy, przy czym tym razem trudno mi zagwarantować darmową przesyłkę, więc jeśli komuś nie leży płacenie za przesyłkę to zawsze może zastrzec, żebym nie zamawiał jeśli nie będzie darmowej przesyłki. Na razie do darmowej przesyłki zabraknie jakieś 150zł, ale sytuacja może się zmienić

Edit. I po zakupach, następne ... będą, kiedyś tam

Ostatnio edytowany przez Crane (2010-11-01 14:08:37)

Offline

#50 2010-11-24 15:22:49

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Zbliża się Mikołaj więc czas przygotować się do kolejnych zakupów Czekam na kolejną dostawę do Mgły i tak liczę że najwcześniej będzie ona dokładnie za tydzień, a najpóźniej za dwa tygodnie (jeśli nie to będę musiał trochę pokombinować). Ponieważ zamówienie będzie spore to do 15% rabatu na plus należy doliczyć też brak kosztów przesyłki, tradycyjnie też: produkty GW "na zamówienie" są w tym sklepie niedostępne, pozostałe produkty "na zamówienie" mogą się pojawić ale nie muszą. Wszelkie zamówienie można wrzucać tutaj lub na PW.

Edit. Ta edycja zakończona, następne zamówienie w drugiej połowie stycznia.

Ostatnio edytowany przez Crane (2010-12-28 19:07:47)

Offline

#51 2011-01-03 20:38:03

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Wspólne zamówiania

Zamierzamy wkrótce z Chaos Warriorem opróżnić portfele w www.sklep-imperium.pl Jako że to Nowy Rok przyłącz się i ty!


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#52 2011-01-03 21:39:40

 michau5300

Prawa Ręka

9558288
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 579
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh

Re: Wspólne zamówiania

Zaszaleje, biore green stuff sztuk 1 i dice cube (najlepiej czarne jak nie to czerwone ew ość słoniowa a jak nie ma mają takich to niech się wypchają.)
p.s. kradziej podpisów !

Ostatnio edytowany przez michau5300 (2011-01-03 21:41:35)


"Kochaj bliźniego swego póki masz coś z tego"

Offline

#53 2011-01-03 21:52:13

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Wspólne zamówiania

A tam od razu kradziej. Trochę go przerobiłem. I dodałem zdjątko


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#54 2011-01-29 18:01:19

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Druga połowa stycznia przeciągnęła się na koniec stycznia W przyszłym tygodniu będę robił zamówienie ze sklepu Mgła i tradycyjnie jeśli ktoś coś potrzebuje z tego sklepu to zapraszam do wspólnego zamawiania, z mojej strony tradycyjnie proponuję 15% rabat od cen w sklepie i prawdopodobnie darmową przesyłkę. Piszę prawdopodobnie bo muszę się jeszcze upewnić co do jednego zamawiającego czy nadal jest zainteresowany pewnymi figurkami, ale zawsze można sobie zastrzec przy zakupie jakiejś pierdoły (np. farbki) żebym nie zamawiał jak by miały być doliczone koszty wysyłki.

Offline

#55 2011-01-29 18:59:14

 Konrad

Udaje ważniaka

6751607
Skąd: Miasto Świętej Wieży
Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 284
Punktów :   
Armia w WFB: Wojownicy Chaosu (1k)
Armia Warmachine & Hordes: (wkrótce) Trolle

Re: Wspólne zamówiania

@Crane - ja bym wziął rydwan do chaosu WFB. 74zł.


NIE JESTEM POWERGAMEREM! no.. może troche...

Offline

#56 2011-02-02 09:26:58

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Konrad napisał:

@Crane - ja bym wziął rydwan do chaosu WFB. 74zł.

Dorzuciłem do mojego spisu tak jeszcze informacyjnie, towar zamówię w środę rano więc zamówienia proszę podawać do wtorku wieczorem.


Zamówienie puszczone, jak otrzymam paczkę to roześlę PW z informacją i się jakoś na odbiór umówimy. Następna edycja kiedyś tam, bo mnie już bardzo mało modeli zostało do zamówienia więc teraz to ja chętnie się podepnę pod zamówienie oczywiście jak ktoś będzie chętny do skorzystania z mojego pośrednictwa to zapraszam.

Offline

#57 2011-03-30 10:21:09

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Właśnie się dowiedziałem że lada dzień ma dotrzeć do Mgły kolejna dostawa figurek do WM&H, więc jeśli tylko pojawi się figurka na którą poluję to będę w przyszły poniedziałek (4 kwietnia) robił zamówienie. Niestety z powodu braków finansowych będę zamawiał tylko jedną figurkę więc darmowej przesyłki raczej nie będzie, w tym wypadku moja oferta obejmie tylko podział kosztów przesyłki i 15% zniżki.

Edit - Pojawiła mała perturbacja, otóż nastąpił wielki remont w sklepie Mgła i teraz nie ma już zniżek dla stałych klientów, za to praktycznie większość cen poszła mocno w dół i w przypadku WM&H jest to spadek nawet o 20% więc dużo lepiej niż z moim rabatem. Tak więc jedyne co mogę teraz zaproponować to wspólne zamówienie w celu obniżenia kosztów przesyłki Moje zamówienie w poniedziałek jest nadal aktualne.


Edit 2 i po zamówieniu.

Ostatnio edytowany przez Crane (2011-04-06 12:13:39)

Offline

#58 2011-04-27 23:26:47

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Wspólne zamówiania

Sorry chłopaki, nie chciałby was krytykować, ale czemu nie bierzecie figurek po cenach producenta prosto od GW? Bez względu jaką zniżkę zaoferuje wam sklep, załatwienie tego bez pośredników, to i tak znacznie lepszy interes, zamieszczam cennik w excelu:

>>> Aktualny Cennik Games Workshop <<<

Nie wiem czy wszystko prawidlowo się wyswietli, bo konwertowałem na szybko, ale przynajmniej zobaczycie ogolnie jak to wygląda.
Do każdego zamowienia dodawane są gratisy, zniżki, oferty promocyjne, czasem sample jak paintsety, boxy SM czy rulebooki.
Dostawa jest darmowa kurierem.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#59 2011-04-28 09:50:54

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Wspólne zamówiania

Yamcha napisał:

Sorry chłopaki, nie chciałby was krytykować, ale czemu nie bierzecie figurek po cenach producenta prosto od GW?

Może dlatego że nie kupujemy figurek GW ? A tak serio, jeśli GW sprzedaje figurki taniej niż po swoich cenach sugerowanych to sobie sam strzela w stopę. Co prawda dawno nie zaglądałem do sklepu GW, ale nie widziałem tam nigdy cen w PLN ani darmowych przesyłek kurierem do Polski, jesteś pewien że jest darmowa przesyłka ?

Offline

#60 2011-04-28 10:46:56

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Wspólne zamówiania

Crane... eh. Musisz rozróżnić dwie rzeczy. Sprzedaż detaliczną i sprzedaż hurtową.
Jak sądzisz czemu sklepy takie jak cytadela, faber czy jakiekolwiek inne sprzedają w ogóle figurki?
Raczej nie dlatego że kochają wspierać graczy i mają z tego symboliczny 1%
Ceny podane na stronie GW są cenami detalicznymi, sugerowanymi dla sklepów w calej europie.
Jednakowoż nijak się mają do cen po jakich modele wychodzą z magazynów. Różnica pomiędzy tym, a tym co jest w sklepie, to właśnie zysk pośredników.
Crane - tak jestem zupełnie pewien. Przez 2 lata sam prowadziłem świetnie prosperujący sklep tego typu i zarobiłem na tym kilkadziesiąt tysięcy, a moje armie powiększyły sie o setki nowych modeli. I nie dziwie Ci się wcale że nie znalazłeś tego na stronie GW czy gdziekolwiek, bo rzeczywiście dla nich byłby to strzał w stope, gdyby wiedział o tym każdy. Jedyny problem jaki może być dla przeciętnego hobbysty, to powiedzmy minimalne wartości zamówień hurtowych - dajmy na to 200 funtów. Ale macie tutaj jakąs ekipe z ideą zamówień wspólnych, więc stąd informacja którą wam podałem.

PS: Nawiązując do twojego zdania o innych firmach niż GW. Myślisz że tam to działa inaczej...? Absolutnie każda instytucja tego typu prowadzi sprzedaż hurtową, i na wielkich zarobkach z pośrednictwa egzystują właśnie sklepy i bardzo wielu sprzedawców na allegro.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonicangels.pun.pl www.wse.pun.pl www.firataleague.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl