Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#61 2012-08-16 00:46:37

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: DMP VIII 2012

No cóż... pora i na moją relację. Drużyna uważam spisała się dobrze (jak na debiut), szczególne gratki dla Bru za dobrze robione paringi i za dojazd. No nic, bitewki:

1. Bretonia - znam, byłem widziałem, więc bez strachu. Banishment i hellblaster ogarnęły dwa wielkie klocki pegazów, więc resztę bitwy spokojnie wyhaczałem punkty. Bez szałowych akcji (przeciwnik bał się jak ognia moich oddziałów), po utłuczeniu wrogiego generała, skończyło się 18:2 dla mnie.

2. Demony from Germany - rzeźnia. Rzuty mnie skarciły i zamiast 20 do 0 zrobiłem 0 do 20, ale nic to... Dwa banishmenty i hellblaster wbiły blodziowi 3 rany (ostatnio wbiły 11...). Mam kompleks po tej bitwie i muszę się odegrać...

3. High Elves - kolega na gwardii feniksa i 2 x arcymagu (shadow i life). W 1 mojej turze utłukłem jednego arcusia witch hunterem, po czym gwardia (moja) posłusznie zarżnęła panu całą armię. Nie ma co pisać, wysadziłem sobie armatę - ot straty. 20:0 do przodu.

4. WoCh for fun. Pan kapitan wrażego teamu bardzo chciał zagrać. Bru powiedział "Sas, zagraj z panem". Wesoła zabawa skończyła się, gdy jego uberwagon kawalerii wszarżował się w moją gwardię, która miała na sobie wszystkie buffy jakie przewidział podręcznik. Żużu oglądając tą bitwę rzucił pod nosem "to będzie dobre". Rzeźnia totalna, na stole pozostał jedynie jeden shrine, reszta w piachu. Moje straty to hellblaster, stracony po tragicznych rzutach w starciu z 5 psami... 20 : 0 dla mnie.

5. Nevermind (nierozegrane).

Ogólnie wyjazd oceniam... tak sobie. Za daleko jak na kilka meczy w battla... Sam mogłem lepiej pograć, trzeba trenować, trenować i trenować, przed nami jeszcze duuuużo pracy . Gratuluję całemu teamowi fajnego wyjazdu i wyników. Pozdrawiam i do zobaczyska na turnieju.

Ostatnio edytowany przez Sasomir (2012-08-16 00:57:58)


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xintera.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.bbo.pun.pl www.naruto5.pun.pl