Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#16 2013-11-29 14:44:02

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Moje auto jest dostepne. Miesci sie piec osob. Pozniej napisze tutaj logistyke. Kakita napisz dp knie smsa ze swoim nickiem. Numer w poprzednim poscie.
Na pewno zbieramy sie na ulicy Focha kolo kiosku ruchu naprzeciw aptek rano pewnie bardzo wczesnie. Paliwo nie wiem ile wyjdzie policze to w domu ale zawsze doliczam 10 za auto kazdemu. Wiec aliwko dzielimy na 5 i kazdy dorzuca 10 zeta.

Offline

#17 2013-11-29 17:17:28

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

rozwalcie ich wszystkich! Ryk Medaliki Górą!

Offline

#18 2013-11-29 18:35:14

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Wyjazd 6:30 spod wskazanego wczesniej miejsca po mastera podjade. Mam nadzieje ze reszcie pasp. Jak co to dzwonic.

Offline

#19 2013-11-30 11:38:08

 Jaaf

Długo gra, jeszcze dłużej wałkuje

4043517
Skąd: Aiur
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 473
Punktów :   
Armia w WFB: 13
Armia w W40: not enough minerals
Armia w LOTR: not enough vespene gas
Armia Warmachine & Hordes: I would need more pylons

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

No prosze, zebrała się ekipa
Powodzenia


You May All Go to Hell and I Will Go to Texas
Nadchodzi Legacy of the Void... a później co, przeprowadzka?

Offline

#20 2013-12-01 10:36:30

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Oki... najbardziej męczący turniej jaki grałem... nie da się zagrać 4 bitew w jeden dzień i byc nei zmeczonym... dzis mam kaca moralnego... przez to.
A wiec moja bretonia spisała się... pozytywnie o dziwo.
Lord na pegazie z HKB
2 poziom life
2 poziom life
BSB na koniu pancerny
lanca 7 realmow
lanca 8 realmow
lanca 5 realmow
3 x 10 lukow
2 x trebuszet
3 x 3 pegazów

Pierwszy mecz z DoCHem Nayana
5 much
5 bestii
bestia
bestia
mag metalu 2 poziom
mag metalu 2 poziom
bsb nurgla 1 poziom
29 nurgowych demonow
10 tzeenchowców
10 tzeenchowców
splufa khorna
Ogólnie jak zobaczyłem rozpiskę to się prawie (podkreślam prawie) posrałem... 2 magów metalu i oczywiscie Nayan wziął dla nich zerówki... wtf... jedne tzeenche wylosowaly 6 drugie wziąły 0 a nurglowy nawet nie wiem nigdy tego nei rzucił... Bitwa byłą zacięta a ja tam odstawiałem dosłownie cyrk... straciłem w sumie 3 x pegazy, małą lance, 2 x trebuszet, Nayan stracił oba oddziały tzeencha, 2 bestie odginaczki, obu magow tzeenchta. Akcja gry: Lanca z bsb i czarodziejką gdzie zostało 4 rycerzy ma przed sobą 30 nurglowców, za sobą 11 khornowcow (12 na wiatry magi z dupy nurgla...) a po prawej działo khorna... nurglowce szarza lanca fleeeee, dobiegaja za khornowcow!! Jupi działo widzi wiec szarża ale lanca ucieka gdzieś far far away i w mojej turze sie zbiera. Wybik bitwy to 70 małych punktów dla Nayana, czyli 10 - 10!! Nie przegrałem!!

Drugi mecz z Siwym... Blood and Glory...
Tego nei bede opisywał Siwy sie zabunkrował ja go nei miałem jak otworzyć więc 10 - 10. Siwy jako ze tak regulamin wymaga dostał 1 mały punkt.

Trzeci mecz vs Tomasz Miszta z HE
Generał na koniu klepacz
Arcymag Life
bsb z łukiem torpedą
4 x balisty
25 WL
25 łuczników
feniks niebieski
10 silverów
Oki jest lipa... ma lepsza magie, lepszych lucznikow i lepszych rycerzy (ASF)... defensywnie obaj, Tomek boi sie moich dwóch lanc które stoją naprzeciw jego jazdy i maja support z lorda, łucnziky naprzeciw siebie moi i jego, bedzie contest szutingu X), za gorka feniks, wl gdzies tam po prawej, balisty dwie na gorze dwie na dole, aaaa gramy po przekątnej. Moje pegazy szykują sie na balichy, Tomek nei widział ze vanguardy moga szarżować jesli grac nei zaczyna pierwszej tury, a ja przeca się modliłem. Tak wiec stara sie je powstrzymać. Trebuszet zabija hitem BSB, pozniej jego mag sie wysadza. Ogólnie Tomek stracił 3 balisty, arcymaga i bsb, ja 3 x pegazy... troche szarże nie powychodziły... i jedna panika i jeden trebuszet bo sie wysadził. 12 - 8 dla Tomka, gratulacje, ciężko mu było bez magii.

4 bitwa najbardziej na luzie, nei pamiętam imienia przeciwnika grajacego Imperium, ale gracz wrecz idealny Miło ze śmiechem i równo.
Arcymag swiatełka
mag światełka
bsb z jakimś sztandarem
11 rycerzy
3 x 3 demigryfy
6 rycerzy
Czołg
20 halabardzisów jako skarbonka dla bohaterow
2 great cannony
Ogólnie bitwa zakonczona w 4 lub piatej turze... Gdyby imperium ryszło do przodu to by mnie zniszczył do tej pory, ale gralismy ładnie i grzecznie. Mi sie udało zabić z pomocą dwalersów, trebuszty i miscasta przeciwnika cały oddział halabard z bohaterami, i jeden great cannon sie wysadził. Niestety zginęły moje 2 x pegazy, lord, trebuszet (wsadził się). Bitwa była bardzo zabawna. Skończona 10 - 10.
Z turniej przywiozłem 38 punktów plus 6 za hobbystyke (dont ask....), 15 miejsce na liscie o dziwo najwyzej z Ryku, 4 kumpli (to ci z ryku) i wielkiego kaca w głowie na dziś...
Zabawa świetna... 4 bitwy na 2100 troche za duzo
Rozpiska do przeróbki.

Offline

#21 2013-12-01 12:55:04

 Jaaf

Długo gra, jeszcze dłużej wałkuje

4043517
Skąd: Aiur
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 473
Punktów :   
Armia w WFB: 13
Armia w W40: not enough minerals
Armia w LOTR: not enough vespene gas
Armia Warmachine & Hordes: I would need more pylons

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

A jak innym poszło?


You May All Go to Hell and I Will Go to Texas
Nadchodzi Legacy of the Void... a później co, przeprowadzka?

Offline

#22 2013-12-01 15:47:37

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Teclis
Bsb z Banner of World Dragon
15 łuków
16 łuków
17 łuków
24 Wl
20 SM
2 balisty
Frostheart

1.) Solo we własnej osobie z WoChem. Demon za 520 pkt, 3 kowboi, 3 rydwany, 3 śmieci i 2 helki.
Zacząłem ostrożnie, najpierw zdjąć helki potem bić po reszcie. Demon leci na pałę i wbija się w SM wystawiając na kontrę z flanki feniks, niestety SM oblewają feara, steadfast i lecą za planszę, demon się obraca, szarżuje feniksa, brejuje go. W tym czasie niszczę jeden rydwan, drugi na ostatnim woundzie wbija się w WL z bohaterami, jakimś cudem zadaję mu 3 razy ale wszystko sejwuje na 6+ !!!!!! Zabija BSB, potem spada. I Nagle robi się niewesoło, WL lecą do przodu, rozwalają helkę, drugą zabija pitka, ale potem wpada w nich 2 kowboi, demon i ostatni rydwan, spływają. 2:18 dla Sola. Generalnie nie miałem jazdy żeby kontrować rydwany więc to muszę zmienić w rozpie, ale rzuty na magię też nie zachwycały - 4, 4, 6, 5 kości w kolejnych fazach. Mimo wszystko bitwa przyjemna, fajnie było przegrać tak kulturalną bitwę.

2.) Żużu i WoCh. Kolejna śmieszna bitwa, naprzeciw mnie panzerwagon z 3 bohaterami, 2 rydwany, 4 skulki i reszta śmieci. Jako że graliśmy Blood and Glory to musiałem utłuc panzerwagon, generalnie zacząłem spokojnie, ogarnąłem tym razem magią śmieci i rydwany, wystawiłem WL na szarżę skulków, wybija mi ich ale zostaje jeden, szarżuje na niego feniks i zabija. W paznerwagon wchodzi dwellers i całe strzelanie, w 5 turze zostaje 2 knightów i herosi, podstawiam łuki i szarżuję o tyłu SM z bohaterami i feniksem. I teraz AKCJA TURNIEJU - mam warda na 2+ na ataki lorda chaosu, więc on bije po Teclisie. Dostaję jedną ranę, rzucam warda... 1. Oblał mnie zimny pot, do lord zadaje K3 woundy, a jeśli teclis zginie, przegrywam z automatu 20:0. Zuzu na szczęście rzuca 1 i wychodzę na prostą, przepycham ten klocek. 19:1 dla mnie, najśmieszniejsza bitwa od bardzo dawna, pełen luz i relax.

3.) Demony Neyana, te same co Bru. W skrócie - w WL z bohaterami wchodzi dwukrotnie final transmutation z ifki i Tecks... ZAMIENIA SIĘ W ZŁOTO. Potem to już soczysta rzeź, w 6 turze mam na stole 4 figurki. Ale o dziwo 3:17. Tylko.

4.) Siwy z orkami. Wagon sawagy, 2x night gobliny z fanolami, 3 machiny i śmieci. 3 tury magii i strzelania czyszczą przedpole, w wagon sawagy wbijają się od flanki SM z BSB i feniks, dodając dwukrotny soulblight to sawage z 3 TT i 2 siły już nie urywają d***, wybijam oddział i koniec. Siwy miał paskudne rzuty na machiny, chyba zabił mi z nich ze 2 WL, ale rzucał moimi kośćmi

Turniej fajny ale męczący, tym do mnie dobiło było ocenianie malarskie, dostałe 0 pkt za Teclisa (na 12 !!) i gdyby nie to byłbym 10, a tak to smutne 19 miejsce. Ale tak to już jest, po trzech miesiącach grania bez EURO zaczynam do niego tęsknić


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#23 2013-12-01 16:05:13

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

no no był trudny i męczący wyjazd ale odziwo poszło mi całkiem spoko (jak na mnie)

Moja rospa
wurzag
ork warboss z sword antyhero wardem 5+
savage shaman ork z czaszką
ngoblin shaman z dispelem i ironcuse icon
big boss goblin bsb z armor of destiny
30 savagy fcg
2x gobliny na wilkach
minimax czyli 20 ngoblin z 3 fanatykami (łuki)
37xngoblinnów z fcg, siatki 2 fanatyków
troll
2doom diver
klopa

1 bitwa Jankiel i jego DE. Jego rospa 2x5 warlocków, lord na smoku, ridersi wiedzmy chyba 24, jakoś mało kusz dwóch bohaterów na koniu, czarodziejkę z beastem i dwa bolce. Po próbie zablokowania jego wangłardu on zaczyna i odrazy sprząta moje smieci z magii warloków. Ja zbunkrowany za murkiem ale niestety jak rozpoczęła się moja tura od razu pokazała się największa wada rospy, czyli brak black orka. Niezdana animozja na savagach. 1 i 1 (super). Savage biją się z 20 ngoblinów i tak dwa razy. Czyli moje dwie tury ograniczyły się tylko do strzelania więc powoli wykańczałem warlocków.  On boi się podejść bo fanatycy jeszcze nie wyszli a są idealnie obok savagy. Wkońcu on sprząta 40 ngoblinów z bsb smokiem a ja nie mam stedfasta bo jestem w jeziorku, potem wbija się smokiem w savagy debufuje ale mało to daje. wygrywam o statika smok niezdaje breaka i ucieka ja doganiam i to jest praktycznie koniec. Po podliczeniu punktów wychodzi 12 8 dla DE. nie jest źle,

2 bitwa Częstochowa gra z Częstochową. Ja gram z Bru, Żużu z Masterem. Dodatkowo jest to Blood & Glory. Relacje macie post wyżej więc nie będę się rozpisywał. Dodam tylko że tego scenariusza najbardziej się obawiałem bo miałem tylko 5 pkt złamania (Bru 7). 10 10  był super wynikiem.

3 bitwa był na scenariusz Meeting Engagetment (bez rezerw) czyli ten po skosie :)Nie pamiętam imienia przeciwnika ale były to ofensywne  HE bez magii (w ogóle). Miał:
3x5 silver helmsów
10 silver helmsów
24 (chyba) wl
feniksa
lorda na moon dragonie
bohatera na gryfie
bohatera na orle
Wygrywam rozstawienie i bunkruje się w rogu.  Wszystkie silver helmsy dostają maksymalnie dużo fanatyków na twarz, lub hity z doom diverów. Reszta szarżuje na mój bunkier i tak. 4 silverów bije się z 20 ngoblinów 2 silverów  z trolem a wl idą powoli do celu. reszte kawaleri wybiłem ale niestety bohaterowie szarżują na klocek ngoblinów z bsb i jednym słowem jest jeden wielki combat trwający już do końca. 20 ngoblinów poradziła sobie z kawalerią (potrzebowała 3 pełnych tur walki) troll też (potrzebował 2 tur walki). Jego latający bohaterowie w końcu sprzątli klocek z bsb (chyba w 3 tury walki) i zajęli się savagami. W koncu ich rozwalił ale to już był koniec. a ja w między czasie zabiłem bohatera na orle (całego) i bohatera na gryfie (został gryf bez jeśca i stopą zćwiartkowałem wl. Po podliczeniu wyszło 12 8 dla HE.   

4 bitwa z Masterem Rozpisywać się nie będę. 20 ; dla mastera i tyle

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z wyniku. rospa trochę stoperowa ale dawała rade. Niestety spodziewałem się więcej po Wurzagu. Dzięki wielkie za turniej wszyskim przeciwnikom i naszym graczom no i Bru za transport. Ale 4 bitwy jednego dnia to stanowczo za dużo zwłaszcza na kacu i mocno nie wyspany.


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#24 2013-12-02 15:21:24

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Gratulacje dla wszystkich.
Za wyniki, ale głównie za sam fakt że się chciało/udało wziąć udział.


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#25 2013-12-02 16:29:50

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

graty dla całego składu! Szkoda, że nie mogłem jechać. Wielkie brawo Siwy za remis z Jankielem!

Kakita, dasz jaki krótki raporcik?

Offline

#26 2013-12-02 22:34:24

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Gratulacje dla was wszystkich - szczególnie dla Bru za masochizm grania Bretą i wyciśnięcie takiego wyniku.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#27 2013-12-03 21:09:45

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Mistrzostwa Podbeskidzia 30 XI Bielsko

Nie masochizm ino finezja i poezja
Heavy partyzantka!! Jazda!! Wiśta wio XD
Byłoby lepiej jakby trebuszety mnie słuchały X)

Bretą troche teraz bede chciał ciorac wiec trening trening trening
Niestety imperium zjada Brete...

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anty-terorrysci.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl www.narutofani.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl