Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2014-02-04 23:28:02

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Dogs of War Online

Właśnie ruszyły otwarte beta testy nowej gry Cyanide Studio pt. Dogs od War Online. Ta giera zapewne zainteresuje Bombaja, a może i nawet kilka innych osób, ponieważ jest to nie tylko gra umiejscowiona w świecie gdzie rozgrywała się "akcja" gry Confrontation, ale tak właściwie to jest coś na kształt tego zacnego bitewniaka tylko że zamiast figurek z metalu mamy figurki z pikseli Kolega który bawił się grą w czasie zamkniętych beta testów twierdzi że odwzorowanie jest dosyć dokładne, chociaż jest kilka zmian chociażby zamiana testów z K6 na K20. Gra finalnie ma być free to play z tradycyjnym sklepikiem do naciągania graczy

Co jeszcze, open betę można pobrać ze Steama http://store.steampowered.com/app/219700/, jest to gra turowa więc małpia zręczność chyba nie będzie potrzebna, chociaż wiem, że w grze online są limity czasu na poruszenie się, ale to raczej po to żeby nie wychodzić w czasie gry na herbatkę

Jak pogram to może coś jeszcze skrobnę bo na razie to wiem tyle co kolega napisał, no i to co widać na trailerze.

Offline

#2 2014-02-05 09:13:26

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Dogs of War Online

Ogólnie mi się podoba i jak wyjdzie to pewnie z ciekawości w nią pogram. Grafika może nie zachwyca ale całość może być ciekawa.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#3 2014-02-09 09:37:22

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Dogs of War Online

Ktoś chętny na jakiś meczyk ? Gra się dosyć dobrze, chociaż jest kilka denerwujących motywów, chociażby ciułanie kasy na nowe jednostki więc trochę cierpliwości jest wymagane. Na chwilę obecną są dostępne tylko trzy armie, po jednej z każdej ścieżki czyli Meandry Ciemności mają Nieumarłych z Acheronu, Ścieżka Przeznaczenia ma Wolfenów, a Armie Światła mają Lwy z Alahanu. Kasę zarabia się na kilka sposobów, rozgrywając bitwy, wysyłając swoich najemników na misje i z dziennych wydarzeń, te ostatnie tak po prostu się pojawiają i dają jakiś bonus.

Graficznie gra wygląda średnio, bo generalnie na zbliżeniu gdzie wygląda dosyć dobrze raczej się nie gra, zresztą nie wiem czy już jest udostępniona pełna grafika bo zmiana ustawień jakości z najniższej na najwyższą jakoś nie jest widoczna.

Jak by ktoś się zarejestrował to mój nick w grze to Crane, chętnie bym sobie z kimś od nas zagrał.

Offline

#4 2014-02-09 20:41:49

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: Dogs of War Online

przymierzę się jak łyknę trochę wolnego czasu...

Offline

#5 2014-02-15 15:29:51

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Dogs of War Online

I jak nikt nie próbował grać ?

Gra wciąga, ale generalnie nie jest bardzo czasochłonna, chyba że się chce nabić lvl jednostek na misjach treningowych, ale i tutaj nie ma co przesadzać. Generalnie meczyk z żywym graczem to jakieś 10-20 minut, a czasami nawet krócej, ja dziś dostałem bęcki chyba w 5 minut.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldebb.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl www.sbot.pun.pl