Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

  • Index
  •  » Galeria
  •  » Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

#1 2010-02-02 08:46:23

tomekjar

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 10
Punktów :   

Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

Witam szanownych malarzy!

Osobiście malowanie figurek na niezłym poziomie to dla mnie sprawa nieosiągalna , lecz wiem jak bardzo to wciągające i interesujące może być malowanie modelu. I jaką radość może przynieść pokazanie ludziom efektów swojej pracy. Dlatego też serdecznie zapraszam do udziału w Lidze Hobbystów (zwanej również Ligą Malarzy), na temat której to Ligi informacje można znaleźć na stronie OŁ: http://osmiornica.info/hobby.html oraz na forum OŁ: http://www.osmiornica.info/phpBB2/viewtopic.php?t=1810

Krótko streszczając regulamin:
Udział jest bezpłatny, można wziąć udział jeśli ma się aparat cyfrowy i chęć malowania 1 modelu co miesiąc  w danej kategorii (oczywiście nie wzięcie udziału  w jednym z etapów, czyli przeskoczenie miesiąca nie wyklucza z udziału w Lidze). Także jeśli macie ochotę, proponuję zasięgnąć informacji ze źródła, czyli napisać do Zembola (PMka do OP tematu na forum, lub na adres e-mail podany w regulaminie na stronie)


Pozdrawiam

tomekjar

Offline

#2 2010-02-02 11:08:10

 Strategos

KUPIEC

Skąd: Londyn, Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 619
Punktów :   
Armia w WFB: Dark Elves
Armia w W40: DE,BloodRavens,Eldars,IG,Tau

Re: Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

tomekjar napisał:

Witam szanownych malarzy!

Osobiście malowanie figurek na niezłym poziomie to dla mnie sprawa nieosiągalna , lecz wiem jak bardzo to wciągające i interesujące może być malowanie modelu. I jaką radość może przynieść pokazanie ludziom efektów swojej pracy. Dlatego też serdecznie zapraszam do udziału w Lidze Hobbystów (zwanej również Ligą Malarzy), na temat której to Ligi informacje można znaleźć na stronie OŁ: http://osmiornica.info/hobby.html oraz na forum OŁ: http://www.osmiornica.info/phpBB2/viewtopic.php?t=1810

Krótko streszczając regulamin:
Udział jest bezpłatny, można wziąć udział jeśli ma się aparat cyfrowy i chęć malowania 1 modelu co miesiąc  w danej kategorii (oczywiście nie wzięcie udziału  w jednym z etapów, czyli przeskoczenie miesiąca nie wyklucza z udziału w Lidze). Także jeśli macie ochotę, proponuję zasięgnąć informacji ze źródła, czyli napisać do Zembola (PMka do OP tematu na forum, lub na adres e-mail podany w regulaminie na stronie)


Pozdrawiam

tomekjar

Witam,

A czy można brać udział w konkursie, jeśli się nie mieszka w PL?

Pozdrawiam,
Strategos

Offline

#3 2010-02-02 11:12:13

 Marjan

Szatan

25639000
Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 2589
Punktów :   
Armia w W40: Blood Angels
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar

Re: Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

Może być ciekawie...


What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service

Offline

#4 2010-02-02 11:48:38

tomekjar

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

Jeśli chodzi o pytania, to proponuję zadawać je koledze Zembolowi (adres email dostępny w regulaminie Ligi, lub poprzez PM na forum OŁ, nick Zembol), albowiem to on kieruje tym przedsięwzięciem. Myślę, że pewnie się zgodzi, ale tak jak pisałem z pytaniami proszę walić do niego!


Dodam jeszcze, że mimo, że nie ma tego w regulaminie, to dobrze by było mieć zdjęcia (lub pojedyncze chociaż zdjęcie) figurki WIP, coby nie dochodziło do sytuacji, że ktoś poddaje pod ocenę jakąś starą leżącą na dnie szafy pracę, bo nie o to chodzi

Offline

#5 2010-02-02 18:52:49

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

Ale w regulaminie napisano:
Udział w Lidze może wziąć każdy Członek KMGB Ośmiornica Łódzka, oraz, za zgodą organizatora, każdy hobbysta z województwa łódzkiego.
Jeśli to nie aktualne, i nas dopuszczacie, to chętnie biorę tę chryję na warsztat
Tylko za bardzo nie rozumiem gdzie mam wrzucić zdjęcie, fluff itd. Gdzie się zapisać itd.


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#6 2010-02-02 23:06:58

tomekjar

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 10
Punktów :   

Re: Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów

Myślę, że zapis o województwie łódzkim można lekko nagiąć

A cytując regulamin ze strony OŁ:

Zgłoszenia i prace wysyłamy na: vonzembol@toya.net.pl

Zdjęcia wysyła się do Zembola, on wrzuca je na stronę. Świeże informacje można przeglądać na forum OŁ w odpowiednim temacie pod adresem:
http://www.osmiornica.info/phpBB2/viewt … sc&start=0

Nie trzeba się logować, aby móc czytać tematy z tej części forum.

Także proponuję skontaktować się z Zembolem, można powołać się na mnie jako osobę, która zaproponowała udział w Lidze.

Offline

  • Index
  •  » Galeria
  •  » Malarze do boju! Wielki Głowonóg zaprasza do udziału w Lidze Hobbystów
Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkimagiczne.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl www.narutofani.pun.pl www.anty-terorrysci.pun.pl