Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#76 2014-03-14 16:45:46

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Generalnie potrafią palić heretyków znaczy się nie lubią wszelkiej maści czarowników i mają sporo rzeczy które podpalają. Nieźle strzelają i potrafią walczyć wręcz (poza Hopkinsem, który jest wybitnie rewolwerowcem), mają sporo udoskonaleń przeciwko modelom które używają akcji Ca i jak już wspomniałem lubią podpalać, a z tego to tylko Rail Golem się cieszy.

Offline

#77 2014-04-08 11:41:30

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Pojawił się kolejny numer e-zinu Wyrd Chronicles z numerkiem 11. Jak można zauważyć numer został przejęty przez Gremliny  jest więc sporo jeszcze nie pokazywanych artów z Gremlinami w roli głównej, mnie szczególnie spodobał się rysunek na stronie 25 przedstawiający Little Lass czyli małą podopieczną babci Mah Tucket. Niestety są też złe wieści, dotyczące planu wydawniczego. Z jakiś tam powodów dla nas niezbyt istotnych, przesunięciu uległ cały plan wydawniczy i tak nowości z marca pojawią się dopiero w kwietniu, a to dopiero początek złych wieści. W najbliższych trzech miesiącach pojawi się tylko jedne nowy starter Bayou Boss czyli Sommer i jego banda Gremlinów (to na koniec maja), nie wiadomo więc kiedy i w jakiej kolejności pojawią się kolejne startery, obstawiam że przesunięcie będzie nawet na wrzesień. Pozostałe wydania na razie będą wydawane zgodnie z harmonogramem, oczywiście z uwzględnieniem tego miesięcznego poślizgu.

Ze spraw bardziej lokalnych, ponieważ w niedzielę odbędzie się turniej WFB, to jak zwykle jest okazją żeby wbić się i skorzystać z lokalu w którym są także makiety . Mogę się z kimś chętnym umówić na pokaz/grę w Malifaux. Nie wiem o której będę grał z Chochlikiem bo on też ma przyjść, ale w razie czego ponieważ dysponuję trzema gangami to nie ma problemu z pożyczeniem figurek i kart, można spokojnie zagrać na dwóch stołach, czy jakąś potyczkę multipalyer - tak przy okazji w tym nowym Wyrd Chronicles jest właśnie kilka nowych scenariuszy do zabawy w większym gronie.

Offline

#78 2014-04-16 12:48:54

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Skorzystaliśmy z okazji i uprzejmości graczy WFB zagraliśmy z Chochlikiem partyjkę w Malifaux. Baza terenowa z klubu była jak była więc mieliśmy na stole przepiękne ruiny 

http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3855_zps0e4db3a6.jpg
Wylosowaliśmy strategię Squaters Rights i rozstawienie po rogach - scenariusz pozwalał punktować na koniec każdej tury zaczynając od drugiej jeśli miało się przejęte chociaż dwa znacznik z pięciu które były umieszczone na środkowej linii stołu.

http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3856_zps212e37c1.jpg
Dodatkowo mieliśmy jeszcze ukryte plany, tzn. ja miałem Chochlik od razu przyznał że będzie grał na Line in the Sand i Protect Territory, pierwszy wymagał ustawiania znaczników na środkowej linii, a drugi na ustawianiu znaczników które będą pilnowane na koniec gry. Ja wybrałem Aresztowanie, na koniec gry miałem mieć w zasięgu jakiegoś mojego modelu Chochlikowego Austingera (to ten pan z sokołem czy jakimś tam innym ptaszyskiem), a drugi tajny plan to Plant Explosives, czyli znaczniki które "wybuchały" zbierając punkty za wrogie model 3" od nich.

W pierwszej turze niewiele się działo, obaj popchnęliśmy modele do przodu, ja może trochę bardziej, Austinger zaatakował mnie z Raptora ale nie trafił. Dla niepoznaki postawiłem też znacznik na mojej połowie stołu.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3857_zps4939ba38.jpg

Tura druga to początek znikania moich duchów. Chochlik już nie pchał się do przodu tylko strzelał i dwa Sorrowy się ulotniły, na szczęście jeden zanim zginął pomógł mi w podciągnięciu innego Sorrowa do znacznika i na koniec drugiej tury miałem zajęte już 2 znaczniki co oznaczało pierwszy punkt dla mnie. Jednocześnie Poltergaist korzystając z tego że jest bezcielesny przeszedł przez dwa mury i grubą skałę, aby zacząć gnębić Austingera.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3858_zps1f870702.jpg

Tura trzecia to ciąg dalszy wyrzynania moich sił, kolejny Sorrow pożegnał się z ruinami, ale tym razem wyskoczył z niego Wichling. Na prawej flance Candy zaanektowała trzeci znacznik i trochę się z Samaelem "postrzelała". Z centrum zniknął mój Poltergaist niestety nic nie robiąc i także w jego miejsce wskoczył Wichling (chwilowo reprezentowany przez Sorrowa). Mimo wszystko kolejny VP dla mnie i wynik 2:0.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3859_zpsdd3bb485.jpg

W czwartej turze było już trochę dziwnie, zostały mi tylko dwa modele Pandora i Candy, Chochlik musiał do mnie podejść, ale niewiele mu to pomogło. Candy się podleczyła, Pandra nie dała się trafić Sonni. Właściwie niewiele się zmieniło, Chochlik przejął dopiero jedne punkt, a ja nadal miałem te minimum dwa więc wynik na koniec czwartej tury 3:0 dla mnie.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3860_zps5e20f382.jpg

W piątej turze miałem nadzieję na zrobienie dodatkowych punktów i wygranie gry lub chociaż na remis. Chochlik trochę mnie zignorował i zaczął stawiać swoje znaczniki. Ja też postawiłem znacznik żeby skorzystać w Plant Explosives i próbowałem Candy zatrzymać Samaela, niestety moje ataki na walce wręcz były właściwie czarami, a ekipa Chochlika miała ten upgrade który ograniczał mocno akcje magiczne. Pandora mocno zamieszała wyrywając się Sonni, kładąc kolejny marker i związując walką wręcz Wichlinga i Austingera. Licząc na koniec odpaliłem marker zdobywając 1 punkt, niestety to jeszcze nie był koniec i gra przeciągnęła się o jedną turę. Gdyby nie to wynik byłby 6:5 dla mnie, a tak było 4:1 i jeszcze jedna tura.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3861_zps01247993.jpg

W szóstej turze starałem się już tylko nie dać zabić, bo nawet nie bardzo mogłem utrudniać życie Chochlikowi, jemu zaś udało się spokojnie dostawić dwa markery do Line in the Sand i gra skończyła się wynikiem 6:8 (u mnie 3VP za strategię i 3VP za ukryte cele, Chochlik 2VP za strategię i pełne 6VP za oba ukryte cele).
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/Malifaux/th_IMG_3862_zpse707b644.jpg

Jestem bardzo zadowolony z gry, przegrałem dosłownie o włos. Jedyne co mnie niepokoi to zbyt szybkie znikanie moich duchów, następnym razem zamiast nich do walki przystąpi zawodnik wagi ciężkiej    czyli bobas Kade.

Offline

#79 2014-04-16 13:40:40

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Malifaux

Crane a wiesz coś na temat nowości do Freikorps'u? Bo nie ukrywam, że ta banda Outcastów mi się podoba i ciekaw jestem, czy coś nowego do nich dojdzie w sensie jakiś starter czy coś.


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#80 2014-04-16 13:47:57

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Starter będzie, ale nie sądzę żeby był wcześniej niż we wrześniu, obstawiam nawet listopad/grudzień. Co w nim będzie to dokładnie nie wiem, musiałbym zajrzeć do podręcznika i na art na pewno będzie "bagaż" którego pewnie będzie można nabyć tylko w starterze więc chwilowo raczej nie warto się zastanawiać nad metalowym starterem.

Offline

#81 2014-05-09 10:55:21

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Są już "zdjęcia" modeli które pojawią się u nas jakoś na początku czerwca - tutaj oficjalna zapowiedź. Gremliny wyszły całkiem dobrze, także pozostałe modele są całkiem ładne, jedyne co mnie trochę zdziwiło i zmartwiło to Deceber Acolyte, nie dość że trzy modele (nie wiem po co aż tyle) to jeszcze mają różne uzbrojenie. O ile ręczna kusza wygląda całkiem dobrze, to już wyrzutnie harpunów wyglądają nieco komicznie. Patrząc na zdolności modelu to powinno to być coś wypośrodkowane, bo kusza de facto jest zbyt mała, a wyrzutnia zbyt duża jak na broń naręczną, tutaj niestety muszę przyznać że stary model miał najlepiej dopasowaną kuszę.

Tak jeszcze przypomnienie dla Bru i nie tylko, karty do modeli których nie ma w podręczniku można pobrać z tego miejsca, są to już finalne karty, jakie będą potem drukowane jako dodatek do gry - finalne oczywiście pod względem zasad, a nie wyglądu.

Offline

#82 2014-05-09 17:14:06

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Malifaux

Dzieki Crane bardzo za linka!!!!

Offline

#83 2014-06-21 13:33:41

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Crane napisał:

Są już "zdjęcia" modeli które pojawią się u nas jakoś na początku czerwca

I z początku czerwca zrobi się koniec, a może nawet początek lipca. Niestety Wyrd ma spore problemy z dotrzymaniem terminów wydawniczych, nie będę wchodził w szczegóły, ale raczej nie są to jakieś kłopoty finansowe więc gra ma przed sobą jeszcze jakąś przyszłość. Dodatkowo z tego opóźnionego wydania wypadły dwa modele, które ponoć nie trzymały odpowiedniego poziomu jakości, w co akurat jestem skłonny uwierzyć. Modele te czyli Bishop i Governor's Proxy mają się pojawić przy kolejnym wydaniu, które tym razem jest opatrzone dopiskiem "coming soon", a przy okazji właśnie tego kolejnego wydania garść nowych modeli:
- Executioners - tak będzie ich dwóch w paczce chociaż podobnie jak przy akolitach nie wiem po co ich aż tylu
- Canine Remains - czyli pieski nie do końca zdechłe
- Molemen - Krecik może się przy nich schować 
- Guild Guard - bardzo ładne modele, ale czemu tylko dwa, tutaj akurat jest możliwość większego wysypu
- Bete Noire - też ładny model, ale stara wersja wyskakując z jakiegoś nieszczęśnika była moim zdaniem ciekawsza
- Desperate Mercenaries - jedyny komentarz jaki mi się nasuwa, to co oni szukają na podłodze 
- Hans - chyba jedyny model który nie zmienił się w stosunku do wersji metalowej
- Bauoy Gremlins - czyli cztery Gremliny "wyjęte" ze startera

Teraz usilnie zastanawiam się jak tu grać, wtorki niestety dla mnie są średnie bo nawet optymistycznie jak uda mi się wskoczyć na 2 godziny przed końcem spotkania to jest to trochę mało na granie w Malifaux - przez to coraz bardziej myślę o powrocie do Warmachine & Hordes, bo tam w półtorej godziny się człowiek na luzie rozłożył, zagrał i spakował. Znowu w weekendy w Gildii też rzadko się mogę zjawić, ale chyba to będzie najrozsądniejsze miejsce do grania w Malifaux, więc w razie czego będę dawała znać.

Offline

#84 2014-07-23 15:56:41

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Z braku nowych ciekawostek, taka nowo stara  zawartość boxa Gremlinów. Muszę przyznać że opis jest dosyć skrupulatny, łącznie z opisem problemów jakie mogą się pojawić w trakcie montażu figurek. Trochę boli fakt mirrorowych Skeeterów, ale nie jest to jakiś wielki problem, no i jednak jakoś się różnią od siebie. Na nowości trzeba będzie jeszcze poczekać jakieś trzy tygodnie, no chyba że zaczną się pojawiać przecieki przed GenConem.

A z takich bardziej lokalnych spraw, w najbliższy wtorek jest plan zagrania w Malifaux na spotkaniu, bo mam szansę pojawić się nawet kilka minut przed 17. Jak ktoś byłby chętny do zapoznania się z grą lub na granie to tradycyjnie zapraszam.

Ostatnio edytowany przez Crane (2014-07-23 15:57:16)

Offline

#85 2014-08-08 13:52:51

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

GenCon za tydzień, ale już chyba nic nas nie zaskoczy bo dziś Wyrd ogłosił co mają w planach na tą imprezę. Nas oczywiście zainteresują wszystkie nowe wydania modeli które pojawią się już teraz na GenConie, a w sklepach będą się pojawiać partiami od września.

A co nowego nam Wyrd chce "sprezentować"  :
- Bound by Law - starter Luciusa, pierwszy starter do Gildii z nowej fali, ciekawe czy ktoś się skusi na prawników 
- The Kin - starter Opheli, już się to zdjęcie wcześniej przewinęło, teraz tylko podrzucam link do zdjęcia dobrej jakości
- Venegful Spirits - starter Kirai, z duchami i smokami, nowa fala dla Ressurectionistów.
- Hired Guns - ekipa Von Schilla, dopiero drugi starter do Outcastów, którzy podobnie jak Gremliny są trochę pokrzywdzeni, no i niezbyt ładne "zdjęcie" Bagażu.
- Hide and Seek - starter Dreamera, uff wygląda to zacnie, tyle modeli w tym jeden wręcz ogromny, to także nowość z drugiej fali dla Neverbornów
- The Swamp Hag - wiedźma z bagien czyli starter Zoraidy i tutaj mam problem bo jest to chyba model dwu frakcyjny, ale nie wiem czy Neverborn/Outcast czy Neverborn/Gremlins. Obstawiam jednak pierwsze, nie wiem nawet czy nie ma jej w pierwszym podręczniku to bym sobie to sprawdził

Poza starterami jest oczywiście też masa innych modeli:
- Graveyard Spirit - fajny chociaż zbyt dosłowny z tym nagrobkiem 
- The Hanged - wisielcy, tak się zastanawiam jak oni się poruszają
- Essence of Power - niezależny totem do Arcanistów
- Electric Creation - nie pamiętam co to było, ale na pewno coś dla Ramosa
- Hoarcat Pride - nowa wersja kociaków, jestem ciekaw jak będą wyglądać na podstawce, bo normalnie są trzy na jednej podstawce 50mm
- Primordial Magic - niezależny totem Neverbornów, swoją drogą chyba mu się ta magia trochę przejadła albo była nieświeża 
- Doppelganger - model zmieniający "ciuszki", ciekawy model z ciekawymi zasadami, ale będzie niezłe wyzwanie go ładnie pomalować
- Waldgaist - rewelacyjnie wyglądające złe drzewa
- Malifaux Child - Outcastowy niezależny totem
- Slop Haulers - its time to feed pigs 
- Samurai - no więc ten tego, nazwa nie do końca oddaję ideę modeli

Na GenConie będą jeszcze dwa ekskluzywy, pierwszy to specjalne wydanie Whiski Golema, natomiast drugi to kolejny model z serii Miss, a w tym przypadku chyba Miś bo będzie to specjalny odpowiednik Teddego czyli Miss Ery - muszę przyznać że właśnie takiego Teddego bym chciał, niestety jest chyba poza mim zasięgiem.

Offline

#86 2014-10-23 14:57:28

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Chwilowo spokój i cisza bo wiadomo jakie modele pojawią się do końca roku, więc dwa newsy mniejszej wagi.

Jest do pobrania najnowszy 14 już numer Wyrd Chronicles, na razie nie miałem czasu poczytać więc nie wiem jak bardzo go polecać 

Drugi news, dosyć ciekawy, to nawiązanie współpracy przez Wyrda z firmą PlastCraft Games. Wynikiem tej współpracy mają być dedykowane makiety do Malifaux. Na razie nie jest znana cena, a ta może być dosyć wysoka, szczególnie jeśli spojrzymy na zapowiedź na Beast of War. Generalnie wygląda to niesamowicie, chociaż jak zwykle sporo daje tutaj malowanie i ustawienie wszystkiego do zdjęć.

Offline

#87 2014-12-07 20:23:18

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Dawno się tu nie produkowałem i trochę się nowych wiadomości zebrało. Pierwsze makiety od PlastCraft Games, o których już wspominałem wcześniej, są już dostępne w sklepach i to nawet w polskich, a ceny nie są powalające, tzn. nie jest zbyt drogo, chociaż tanio też nie - jak się kształtują ceny można zobaczyć na przykład w sklepie Vanaheim.

Wyrd sypnął przed świętami poważną listą zapowiedzi, pewnie starczy tego do marca przyszłego roku  Oto lista rzeczy których jeszcze nie widziałem i nie prezentowałem tutaj:
- starter Hoffmana - mechanik z Gildii, mam nadzieję że modele Huntersów to nie klony
- starter Luciusa - prawnicy z Malifaux, ciekawe że mają podwójne "obywatelstwo" Neverborn/Guild
- starter Kirai - kolejny element azjatycki w grze, tym razem duchy
- starter Dreamera - mały śpioszek z wielkimi koszmarami
- starter Leviticusa - czyli nic nie powinno się marnować
- Crooked Men - górnicy, którzy chyba trochę za długo pod ziemią siedzieli
- Mindless Zombie - chyba wiadomo co to jest
- Ashigaru - wojownicy z odzysku
- Rogue Necromancy - takie sam nie wiem co
- Nekima - taka fajna diablica
- Hannah - wbrew wyglądowi to jest bibliotekarka
- Desolation Engine - jeden z wytworów Leviticusa
- Katanaka Snipers
- Hog Whisperer - i Gremliny z prosiaczkami się zaczynają
- Piglets - prosiaczki
- Warpig - świnia bojowa
- Pigapult - maszyna do szybkiego serwowania prosiaków 

Jeszcze dwa ciekawe zestawy - Male multi-part kit i Female multi-part kit, co prawda nie są to zestawy typowo do Malifaux, a do gry RPG Throught the Breach, ale dzięki takim zestawom można sobie stworzyć swój model lub skorzystać z zabawek do konwersji.

Na koniec takie małe zaproszenie, o ile wszystko wypali to w niedzielę 14 grudnia, tak gdzieś od 10.00 będziemy chcieli obok turnieju WFB zagrać z kolegą Chochlikiem jakąś partyjkę lub dwie w Malifaux oczywiście. Gdyby ktoś chciał przyjść nauczyć się grać lub chociaż zobaczyć co i jak to zapraszam na WSL ul.Nadrzeczna 7, przy czym jak ktoś ostatnio nie bywał na spotkaniach to taka uwaga: ze względu na remont ulicy Nadrzecznej wejście jest tylko od ulicy Garncarskiej.

Offline

#88 2015-01-22 12:21:59

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Ruszyła trzecia fala beta testów, tym razem oprócz nowych modeli do "testowania" doszły jeszcze zasady kampanii. Na razie pobieżnie przejrzałem tylko nowe modele, cudów nie ma, są za to bardzo mocne modele "Emisariuszy Losu" których otrzyma każda frakcja. Oczywiście nie ma się czym podniecać, bo są to rzeczy które może najwcześniej zaczną się pojawiać dopiero pod koniec 2015 roku (a bardziej realistycznie dopiero w 2016), ale jak ktoś lubi sobie poczytać i ewentualnie nawet wziąć udział w beta testach to nic nie stoi na przeszkodzie - pliki z nowymi kartami i zasadami kampanii można pobrać z tego forum.

Jeszcze na koniec taka ładna mapa okolic Malaifaux.

Ostatnio edytowany przez Crane (2015-01-22 12:35:06)

Offline

#89 2015-03-03 11:06:56

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Nie mam ostatnio coś czasu przyłożyć się do promowania gry, chociaż udało mi się w lutym rozegrać dwie partyjki w tym jedną z osobą która grała po raz pierwszy, zdjęć nie mam więc musicie uwierzyć na słowo . Żeby jednak nie było że nic się nie dzieje to taka garść nowości

Od jakiegoś czasu w poniedziałki firma Wyrd podkręca temperaturę wrzucając trójwymiarowe szkice nowych modeli. Na przykład wczoraj pokazali trzy nowe Gremliny albo jak kto woli Gremlinki czyli rodzaj żeński. Mam więc tancerkę Trixiebelle, babcię Mah Tucket i jej (chyba) wnuczkę Little Lass. Nie wiem jak będą wyglądać finalne modele, ale rendery są obłędne i bardzo mi się te nowe modele podobają. Tydzień temu można było zobaczyć Colette i manekina, tutaj mam mieszane uczucia jakoś stary model Colette wydawał mi się bardziej sexy, za to manekin wygląda na groźniejszy niż jest w rzeczywistości

Ostatnio edytowany przez Crane (2015-03-03 11:07:37)

Offline

#90 2015-03-17 13:42:57

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Malifaux

Pojawił się plan wydawniczy na najbliższe miesiące, a w nim kilka perełek. Oczywiście plan to plan i nie na leży się do niego sztywno przywiązywać, tym nie mniej pokazuje na jakie modele możemy liczyć w najbliższym czasie i tak jeszcze w marcu powinniśmy zobaczyć:
- Ashigaru - trzech mocno wygłodzonych japońskich żołnierzy
- Nekima - całkiem ładny model, ciekawe tylko czy ta skała na której stoi będzie w komplecie
- Abominations - to chyba ze startera Levicitusa

Kwiecień :
- Trobleshooters - starter Toni Ironsides, akurat zupełnie nie kojarzę kto zacz
- Herald of Obliberation - zwykła wersja startera Tary (ekskluzywne wydanie na GenCon 2014 miało inne figurki Tary i Kariny)
- Rogue Necromancy - no to wygląda jak nieudany eksperyment naukowy
- Desolation engine - podobnie jak wyżej tylko tutaj eksperyment się powiódł
- Whiskey golem - wiadomo co, ale ma fajny podpis zawartości pudełka 
- Merris Lacroix - latająca świn.. ups znaczy latająca gremlinka 
- Katanaka snipers

Maj ;
- Take Back the Night - starter Molly, śliczny jest Philip w wózeczku z nianią 
- Closing Time - starter Brewmastera i jego pijanych mistrzów
- Pacekeeper - "piesek" Hoffmana
- Ryle - tego akurat nie kojarzę
- Oxfordian Mages - kolesie ze startera Ironsides
- Machanical Raider - kawaleria Arcanistów
- Johan - pan karczek do wynajęcia
- Void Wretches - karaluchy ze startera Tary

Czerwiec :
- Master of Puppets - nie chodzi oczywiście o album Metalliki, tylko o starter Collodiego, marionetki wyglądają kozacko, szkoda że laleczki już takie fajne nie są
- Austingers - nowa odsłona najbardziej nielubianych przez mnie sokolników
- Pale Raider - kolejny kawalerzysta do Gildii, tylko jak na Gildię trochę dziwny
- Necropunks - to chyba ekipa z jakiegoś startera nekromantów
- Crooligans - a to ekipa ze startera Molly
- Moon Shinobi - i pijaczki ze startera Brewmastera
- Widow Weaver - cóż za piękna dama 

I to chyba tyle miłego oglądania, ja muszę wytrzeć klawiaturę bo się pośliniłem na widok niektórych modeli  :wink:

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballzlegends.pun.pl www.heroes-lore.pun.pl www.pomorskiewesele.pun.pl www.footballl.pun.pl www.akwariumslodkowodne.pun.pl