Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#61 2012-04-28 17:26:18

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

W wolnej chwili skończyłem command do jednego z licznych oddziałów 4 edycyjnych włóczników. Enjoy

http://img851.imageshack.us/img851/4576/goblinsj.jpg


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#62 2012-04-28 18:12:49

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Orcs and Goblins

Fajne były te stare gobliny i zajebiście są pomalowane  Szkoda że teraz to są niewystawialne a i jak na comand to troche za dużo


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#63 2012-04-28 18:47:42

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Siwy, ciesze się że Ci się podobają. Podstawki "cztero-osobowe", są dosyć wygodne (jak się nie korzysta trayów), więc siłą rzeczy musi być szeregowy goblin zajmujący czwarty slot, bo nie zgadzały by sie kolumny. Zresztą... co tu się oszukiwać, ja już głównie zbieram kolekcjonersko, a nie pod turnieje.
Natomiast, zaciekawiło mnie, to co napisałeś o niewystawialności starych modeli... o ile mi wiadomo, a zaryzykuje stwierdzenie, że kilka lat byłem sedzią turniejowym, nie było żadnej oficjalnej zasady, mówiącej o edycyjności modeli. Jedyne ograniczenia to wielkość podstawek, oryginalność producenta i wysokość, w przypadku konwersji, które mogłyby wpłynąć na cover. Rozwiń więc prosze temat, bo to dla mnie zaskoczenie - ale jak powiedzialem, mało już gram, więc mogłem przeoczyć.

Ostatnio edytowany przez Yamcha (2012-04-28 18:48:20)


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#64 2012-04-28 20:05:21

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Orcs and Goblins

Nie miałem na myśli o niewystawialności staroedycyjnych figurek bo przecież jak sam zwróciłeś uwagę nie ma takiej zasady. Chodziło mi raczej że nie opłaca się wystawiać już goblinów zamiast nich lepiej sprawują się Night Gobliny (siatki, fanatycy, parry save) Sytuacji nie poprawiły nawet pomysł z "asasinami" - Nasty Skulkers bo ze statystykami goblinów to nic nie zdziałają:) Uważam a, jest to IMO że gobliny jako odział są niewystawialnii na rzecz ich nocnych goblinów.

Swoją drogą sam potrzebuje jednego zwykłego goblina do kowersji (niestety jedyna osoba w moim zasięgu co ma taką figurke a jest mu nie potrzebna odmawia współpracy)


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#65 2012-04-28 21:03:50

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Ah, mówiłeś w sensie, opłacalności! Rozumiem. W sumie, to nawet jak aktywnie grałem, kilka klocków z fanatykami, też było absolutnym minimum, a gobbosy to tylko na wilkach, do ściągania maszyn. Na szczęście 3 i 4 edycyjne gobliny i ich nocne wersje, nie były tak bardzo "sprecyzowane" i boxy z plastikami, dało się malować na i to i to. Czarna tunika -n.goblin, czerwona, brązowa - zwykły.  Uzbieranie regimentu metalowych włóczników to był rok oszczedzania, bo tylko w blisterach razem z 1h i 2h weapon były sprzedawane. Teraz oczywiście zalew tych skull passowych, więc za 15 pln ma się unit spearmenów.
Tak czy siak, jeśli kiedyś się zbiore i skończe malować (co potrwa lata!), to postaram się wrzucić full metalową armie, a zwłaszcza snotlingi, bo są naprawde pocieszne.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#66 2012-04-29 16:51:44

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Supportowania działów ciąg dalszy. Forest Goblin Shaman, fajny model z familiarem. Żaba rządzi.

FOTO TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE - zmieniłem serwer.

Ostatnio edytowany przez Yamcha (2013-02-27 17:28:02)


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#67 2012-07-24 09:32:57

 jacob

Hehe, zaczynam

Skąd: Chwalim
Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 17
Punktów :   
Armia w WFB: Orki i Gobliny
Armia w LOTR: Gobliny

Re: Orcs and Goblins

Czy to jest tak jagby sevage ork

Offline

#68 2012-07-24 10:30:59

 Gruby

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2036
Punktów :   
Armia w W40: Orkz [Evil Sunz]

Re: Orcs and Goblins

To jest leśny gobos...


http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg


Born to Lose - Live to Win

Offline

#69 2012-08-22 16:42:54

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

I kolejne zdjęcie do orkowej galerii. Postanowiłem część doom diverów, które obecnie sprzedaję (m.in siwemu), zachować dla siebie i pomalować na jakiś ładny schemat.
Dzisiaj pod pędzel poszedł "nurek", a jutro postaram się pomalować procę, oraz kilka elementów na dioramce, gdzie to wszystko umieszcze.
Moim zdaniem starsze gobliny, są znacznie bardziej klimatyczne, niż te nowe ogromne modele.

FOTO TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE - zmieniłem serwer.

Aha, zapomniałem jeszcze dodać ... moje doom divery nie beda zwyczajne - każdy będzie miał przywiązane do nogi kilka:

http://i.ebayimg.com/t/thebattleforge-28mm-Wargames-RPG-ACME-BOMB-Goblins-/00/s/NDUwWDYwMA==/$(KGrHqV,!rcE+nmzSRfZBP+bJddr(Q~~60_12.JPG

Efekty swojej pracy, przedstawie w ciągu kilku dni (jak mi się bedzie chciało malować )

Ostatnio edytowany przez Yamcha (2013-02-27 17:28:31)


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#70 2012-08-25 12:33:11

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Skończyłem projekt. Zdjęcie raczej kiepskie, bo za oknem ciemno jak w ...no ale cośtam widać. W koleinach po kołach water effect. Jest okazja zobaczyć liście "na żywo" Przy okazji testowałem nowe metody robienia skał.
W założeniu i młot i moon marker miały przytrzymywac łańcuchami procę, by zbyt nie odjeżdżała, ale jeszcze nie mocowałem go. Bomby też jeszcze nie umiejscowione bo green stuff nie stwardniał, niemniej od jutra nie mam aparatu.

FOTO TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE - zmieniłem serwer.

Ostatnio edytowany przez Yamcha (2013-02-27 17:28:55)


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#71 2012-08-26 23:27:07

Lord filip

Bryluje cudzymi modelami

Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 220
Punktów :   

Re: Orcs and Goblins

1.jak zrobiłeś skałę?
2.jak się robi water efekt??


Tyranid_hive_brood_by_LordHannu.jpg

Offline

#72 2012-08-26 23:30:13

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Pognieciona (koniecznie) kartka papieru, którą przykleja się wikolem do podstawki potem standardowo szary + drybrush.

Water effect - lakier bezbarwny ;)długo schnie, ale efekt warty oczekiwania. Teraz pracuje nad jeziorkiem które będzie mieć 3cm przezroczystości i zatopione różne koła, kotwice, rośliny, etc.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#73 2012-08-26 23:44:15

 Piotruposz

Powergamer

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 156
Punktów :   
Armia w W40: Orks

Re: Orcs and Goblins

Water effect genialny. Woda wygląda na brudną. Jak to osiągnąłeś? Dodawałeś pigment do lakieru, czy przyciemniłeś to, co pod lakierem?

Offline

#74 2012-08-26 23:56:05

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Orcs and Goblins

Ja nie mam żadnych pigmentów pamiętasz jak mówilem że mam 5 farbek na krzyż i pędzel z patyka? nic się nie zmieniło Takie załamanie światła.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#75 2012-08-27 00:25:21

 Piotruposz

Powergamer

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 156
Punktów :   
Armia w W40: Orks

Re: Orcs and Goblins

To ja mam kilka farbek więcej!

Ogólnie to scenka bardzo fajnie wyszła. Podobają mi się rozjaśnienia na młotkowym

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motorowery.pun.pl www.adamsowie.pun.pl www.b1a4.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl