Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2010-11-17 11:17:39

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Turniej WM&H, Kielce 12 grudnia 2010

Ponieważ rozważam wyjazd na ten turniej, to pozwoliłem sobie na drobną reklamę.

Turniej odbędzie się w Kielcach 12 grudnia (niedziela), format 25 punktów - głównie to do mnie przemawia, bo do tego pułapu brakuje mi już tylko jednego modelu,

Wszystkie dodatkowe informacje można zobaczyć w tym temacie na forum Warmachina.pl.

Teraz ewentualna sprawa wyjazdu, na razie jestem na etapie "chciałbym" więc jest 50/50 że się wybiorę. Planuję pojechać pociągiem, chociaż akurat tego dnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, więc mogę być zmuszony do użycia samochodu.

Offline

#2 2010-12-18 20:17:51

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Turniej WM&H, Kielce 12 grudnia 2010

Z drobnym opóźnieniem, ale chciałem dać znać że jednak na imprezę dotarłem mimo, że wiele osób nawet z samych Kielc nie dopisało i było nas 11. Turniej był dosyć błyskawiczny tzn. na grę było ok. 30 minut co trochę mnie przeraziło bo na 15 punktów graliśmy zazwyczaj ok. 1 godziny. Tym nie mniej w dwu bitwach czas zadziałał na moją korzyść. Ale po kolei, jak już przybyliśmy na miejsce, a trochę się spóźniliśmy bo jeszcze czekaliśmy na opóźniony pociąg z Krakowa, to stoły były już praktycznie przygotowane
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/WMH%20Kielce%2012%20grudnia%202010/th_Zdjcie-0012.jpg
Ja niestety miałem pecha grać trzy razy na tym o to ładnym stoliku
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/WMH%20Kielce%2012%20grudnia%202010/th_Zdjcie-0014.jpg
Pierwszą bitwę przegrałem na punkty z armią Skorne
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/WMH%20Kielce%2012%20grudnia%202010/th_Zdjcie-0015.jpg
Druga bitwa to kolejna bolesna nauka tym razem od "niestrzelającego" Cygnaru (tak, tak brzmi dziwnie ale prawdziwie), przegrałem przez Caster Kill.
http://i1129.photobucket.com/albums/m510/Jacek_PL/WMH%20Kielce%2012%20grudnia%202010/th_Zdjcie-0020.jpg
Dalej skończyła mi się klisza a tak serio to jakoś miałem kłopoty z robieniem zdjęć i graniem więc w albumie jest jeszcze kilka ogólnych zdjęć z imprezy. Kolejną bitwę zagrałem z Orborosem i wygrałem na scenariusz mimo niesprzyjających "wiatrów" i tego że przeciwnik miał dwa w dodatku większe Wilki , tutaj na moją korzyść wyraźnie zagrał czas, udało mi się zdobyć 1 punkt ze scenariusza, a przeciwnik nie zdążył już dokończyć swojej tury która dała by mu co najmniej 1 punkt i miałby więcej figurek w polu kontroli, no ale tak bywa. Bitwa czwarta to zasłużone zwycięstwo z bayem Bitwa piąta to mordercze spotkanie z armią Cryxu, wygrałem chociaż jak później zauważyłem przez mój wałek, bo forsowałem bestie poza zasięgiem kontroli mojej casterki - faktem jest że mogłem to wygrać uczciwie gdybym miał chwilę więcej czasu na zastanowienie się i odpalenie feata Kayi, który pozwala na forsowanie bestii poza zasięgiem kontroli.

Finalnie zająłem 7 lokatę, co jak na kompletnego nowicjusza to chyba i tak dobrze, na pewno sporo się nauczyłem i na pewno nie mam ochoty na te błyskawiczne rozgrywki, mam nadzieję że kolejny turniej będzie miał bardziej przyzwoite czasy na pojedynki.

Na zakończenie jeszcze moja jedyna rozpiska
eKaya z Laris
Feral Warpwolf
Gnallhorn Satyr
Druids of Orboros + Overseer
Shifting Stones

Offline

#3 2010-12-18 20:42:49

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Turniej WM&H, Kielce 12 grudnia 2010

Nie mam co komentować, bo licho ze znajomością WM&H ale sam turniej wygląda porównywalnie do naszego ostatniego (z września, grudniowy to spotkanie tylko ). Graliście na battlematach tak? Fajnie to wszystko wygląda, oby WMka u nas z powrotem odżyła


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#4 2010-12-19 10:40:52

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Turniej WM&H, Kielce 12 grudnia 2010

gen. Szrama napisał:

Graliście na battlematach tak?

Nie, to były blaty z płyty na którą jest naklejona wykładzina. Dokładnie się temu nie przyglądałem, ale było to dosyć ładne.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xintera.pun.pl www.naruto5.pun.pl www.bbo.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl