Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#31 2012-06-19 23:00:49

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: 19 czerwca

Jestem w szoku, już trzeci raz w tym miesiącu zagrałem w Warmaszynkę

Tym razem zemściłem się za zeszłotygodniową porażkę z Legionem, wywaliłem Argusa i Druid Wilder-kę, a na ich miejsce wskoczyli "Hulk" Gorax i Nuala. Zuzu też poprawił rozpiskę i wstawił drugą pasterkę. Tak więc pamiętając o tym jakie błędy popełniłem ostatnio, starałem się być mniej agresywny i wykorzystałem swoją prędkość, do oskrzydlenia wrogiej armii. Tym razem Trackerki wzięły na cel Archerów, pamiętając o tym że nie mają oni nic przeciwko Stealthowi, a dodatkowo Nuala dała im Reform czyli możliwość poruszeniu się o 3" po wykonaniu akcji, na początku więc "uszczknąłem" dwóch Archersów, odsuwając się na w miarę bezpieczny dystans, w następnej turze miałem nimi fatalne rzuty (Nuala z 10 RAT nie trafiła modelu z 13 DEF), ale już kolejna tura to była rzeź, dobicie Archersów, zmiana preya na Pasterkę , kill, zmiana preya na Shreddera, kill, zmiana preya na drugiego Shreddera, kill, zmiana preya na drugą pasterkę, kill i zostały tylko dwa cele Lylyth i Carni, wybór był już prosty Drugim bohateram meczu był Gorax, najpierw ściągający ogień z prawie wszystkiego co strzelało, a potem atakujący rannego Terapha i bijący przy okazji w Lylyth. Tu przyznam że musiałem nieźle skoordynować ten atak, najpierw atakując Kayą i dając -2 DEF Teraphowi, potem rzuciłem Hunters Mark z Blacklada i wtedy Gorax rzucił się do ataku, mając 10" zasięgu szarży, zginął w następnej turze ale zrobił co swoje. Jedyny lipton to Feral, zabił aż dwóch Archerów nim zginął od szarży Carniego na plecy, przy czym nie była to śmierć daremna bo po tej turze Carnivean ześwirował i zabił tylko Nualę, a tak mógłby więcej. Tu jeszcze taka sprawa myślałem czy dobrze zrobiłem nie robiąc Trampla i doszedłem do wniosku że jednak dobrze że nie zrobiłem, bo wtedy bym wyszedł ze strefy kontroli casterki, a to nie było zbytnio wskazane. W każdym razie wydaje mi się że zagraliśmy spoko meczyk, następnym razem proponuję jednak jakiś scenariusz.

I tak tradycyjnie dla powiększenia posta rozpiski

Faction: Legion of Everblight
Lylyth, Herald of Everblight (*6pts)
* Shredder (2pts)
* Shredder (2pts)
* Shredder (2pts)
* Teraph (5pts)
* Carnivean (11pts)
Blighted Nyss Archers (Leader and 5 Grunts) (5pts)
* Blighted Nyss Archers Officer & Standard (2pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)
Blighted Nyss Shepherd (1pts)

Faction: Circle Orboros
Kaya the Wildborne (*6pts)
* Gorax (4pts)
* Feral Warpwolf (9pts)
* Pureblood Warpwolf (9pts)
Tharn Bloodtrackers (Leader and 5 Grunts) (5pts)
* Nuala the Huntress (2pts)
Blackclad Wayfarer (2pts)

Offline

 
Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bsrteam.pun.pl www.ee.pun.pl www.fairplayy.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.kamracizkaraibow.pun.pl