Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#61 2012-09-16 09:05:16

Wyniki.

Gość

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Dobra, dawać wyniki.

#62 2012-09-16 09:45:22

 Marjan

Szatan

25639000
Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 2589
Punktów :   
Armia w W40: Blood Angels
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Graliśmy Casterkilla. Krzychu skupił się na środku stołu i nie za bardzo miałem jak się do niego dobrać. Jacki czekały jako kontra, osłabieni Trencherzy zabili Schreddery. Krzychu stawia wszystko na jedną kartę- nie  wychodzi CK. W odpowiedzi Stryker rzuca Earthquake'a, a przewróconą Lilith rozstrzelali Gun Magowie i Czarna 13. Bardzo fajna bitwa, na następne spotkanie musimy jednak się umówić na samą Warmachinę, jedna bitwa to spory niedosyt Do tego chcieliśmy z Żużem przetestować nowe pomysły na rozpiski (chce pomału zobaczyć jak się sprawdza Brisbane).


What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service

Offline

#63 2012-09-16 10:45:17

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

oto wyniki:

Pierwsze miejsce: Gołębiarz "Prawie komplet" Sas 58 punktów!
II - V miejsce Inwazja Chaosu - Wojownicy i ich plewni kozi kumple
II - Sergio
III - Andrew
IV - Chaos Warrior
V - Bombaj
VI - "Kryć się mężni wojowie Uthuanu, gołębie nadlatują!" Master
VII - "A po co mi kowadło" BRU
VIII - "mistrz jednej bitwy" Negro
IX  - "a co to jest Imperium?" - "Mikro Sas" (nie miałem zapisanej ksywki

Offline

#64 2012-09-16 11:40:32

Eldritch

Już trochę tu siedzi

Zarejestrowany: 2012-09-16
Posty: 55
Punktów :   

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Moje wrażenia ? Choseni są nudni. Wygrywam, ale bez adrenaliny. Czas na kawalerię. Blood for the Blood God !!!


Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją.

Offline

#65 2012-09-16 11:58:17

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Moje wrażenia wyrażę w krótkim raporciku:

1. Bitwa z Masterem - bardzo ciekawa rozpiska, śmiertelnie groźna dla armii combatowych. Na szczęście akurat takiej nie miałem . Jedną hordę swordmasterów rozjechałem demigryfami z brionną i gryfem (tzn. elektorem hehe), drugą zaś... cóż, powiedzmy, że moje ptaszki zapaskudziły ich na śmierć, chłopcy do mnie nie doszli. Po rozniesieniu piątki Dragon Princów muszkietami i połknięciu 10 łuczników przez gryfa, na stole pozostał turboklocek pikinierów, który zgarnął swoją porcję gołębi po czym uciekł za stół w starciu z moim generałem i dwoma chariotami. Bitwa bardzo przyjmna, bez spiny i... bez magii. Maga elfów rozsmarował elektor runefangiem w 1 turze, zaś swoich magów wysadziłem elegancko w 1 i 2.  20:0

2. Bitwa z Andrewem, na tym samym stole, po tej samej stronie. Znów - wojownicy przyjęli pierzaste pociski, maruderzy demigryfy, zaś helka połknęła trzy kule armatnie i zniknęła. Andrew poddał bitwę gdy Miecz Talabeclandu rozciął jego bsbka od obojczyka po... siodło powiedzmy. 20:0 Bitwa świetna, zero spiny.

3. Bitwa z Chaos Warriorem - wymagające starcie, zwłaszcza z uwagi na warda, który pojawił się u chosenów już w 1 turze. Cała potyczka oparła się o unikanie chosenów i zmasakrowanie całej reszty magią, strzelaniem i gryfami, normalnymi i demi. Bohaterem bitwy został elektor, który najpierw zmasakrował klocek jazdy, po czym sterroryzował i połknął wielką hordę wojowników. Gołębie tym razem się nie popisały, ale wynik i tak zacny - 18:2. Bardzo fajna bitwa, bezkonfliktowa i wymagająca.

Dziękuję wszystkim za świetny miniturniej, bawiłem się znakomicie.
PS MikroSas to mój bratanek Kuba .

A gdzie w wynikach jest Master?

Ostatnio edytowany przez Sasomir (2012-09-16 16:50:10)


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#66 2012-09-16 20:05:09

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Chlip... zapomniany...

1.) Bitwa z Sasem:
- Master, challenge? - pyta Sas na początku turnieju
- Spoko! - myślę sobie, że rozjadę hordę Swordsmanów moimi Swordmasterami, wygram z Sasem do zera i wszyscy będą mówili jak to świetnie gram w Warhammera!

Niestety było jak było - po zobaczeniu co jest na stole już wiedziałem, że do niczego sensownego nie dojdę SM elegancko zdechli już w pierwszych dwóch turach, a włócznicy po uratowaniu wątpliwego honoru armii dali dyla.

2.) Znów imperium, ale tym razem nie miałem zamiaru odpuścić - piechota wystrzeliła do przodu grzebiąc pod sobą demigryfy i czołg. 20 : 0 do przodu.

3.) Scenariusz "Blood and Glory" delikatnie mówiąc nie należy do moich ulubionych. Grałem z Wojownikami Sergia, więc miałem nadzieję zrewanżować się za porażkę na DMŚ. Ale lipa - mag zadecydował że zamiast rzucić choć jeden czar chce pooglądać gwiazdy z bliska i poleciał w kosmos, a wtedy 3 magów hałasu obrobiło moich SM do używalności kukiełek. 0 : 20

Turniej bardzo przyjemny, zero spiny i świetna szansa ogarnięcia formatu i scenariuszów. Dziękuję wszystkim za bitwy i przybycie


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#67 2012-09-16 20:56:51

Eldritch

Już trochę tu siedzi

Zarejestrowany: 2012-09-16
Posty: 55
Punktów :   

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Master, napiszę to wprost. Zmień rozpę - na te punkty: 4 orły, 3 klocki White Lionów, Arcymag z lajtem i Book of Hoeth, 2 małych magów shadow z Dispel Scrollem i Kryształem, BSB puszka + fillerzy za resztę punktów. Opieranie gry na swordmasterach to porażka - tylko S5 (w erze Death i Shadow będziesz miał regularnie 2 siły na nich) i brak stubborna sprawia, że są całkowicie bezużyteczni w walce. Prince'a wywal, zamiast niego bierz więcej czarodziejów, absolutnie musisz mieć przewagę w magii - sam widziałeś co zrobi z tobą przeciwnik z kompletem magików gdy nie masz odpowiedniej ochrony magicznej.


Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją.

Offline

#68 2012-09-16 22:31:42

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Przepraszam za pominięcie Mastera! Był i grał zawzięcie!   - poprawione

Offline

#69 2012-09-17 17:36:12

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Rady cenne, oprócz tego że dyktują mi rozpę, którą nie dość że nie mogę (mam tylko 20 WL) to jeszcze za nic nie chcę grać! Prince i jazda wyleciały, wpadł drugi mag ze scrollem i shadowem, a BSB jest magiem 1 lvl z Deathem. Arcymag dostał domenę życia, wybacz ale światła nigdy nie grałem, a Dwellers Below bez Look out Sir! jest naprawdę morderczy. Aha, i jeszcze NIE GRAM NA KSIĄŻCE! Nie lubię tego przedmiotu z tej prostej przyczyny, że nie mogę dać wtedy magowi nic innego, poza tym wtedy inni magowie (2 lvl) będą musieli sobie radzić sami, bo to na nich skupi się całe rozpraszanie wroga. Na EURO też nią nie zagram, więc i tu jej nie wystawię. Tyle. W rozpie klocek WL i SM.


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#70 2012-09-19 01:37:34

 monter

Udaje ważniaka

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 292
Punktów :   
Armia w WFB: O&G

Re: 15 IX 2012 - "roz-ruch" - mini turniej - pokaz WFB i 40K!

Z moim dzisiaj kiepskim internetem, po kilkunastu próbach.. udało się umieścić film w sieci

http://www.youtube.com/watch?v=pndamzl2 … e=youtu.be


http://rajczyk.czest.pl/warhammer/yellow/BannekBorder2.png

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto5.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.bbo.pun.pl www.xintera.pun.pl